Preiļu veterāni izcīna 3. vietu starptautiskā turnīrā basketbolā Baltkrievijā

09.05.2014.

Pēc aprīļa beigās veiksmīgi aizvadītā turnīra Preiļos, 9. – 11. maijā Preiļu veterānu basketbola komanda devās atbildes vizītē pie Lidas pilsētas veterāniem Baltkrievijā. Šī jau ir 12 reize, kad mūsu komanda (kopā ar Daugavpils veterāniem) startē Lidas pilsētas starptautiskajā veterānu basketbola turnīrā. Kā allaž šis turnīrs pulcē kuplu komandu skaitu no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas (dažkārt arī Polijas).

Šogad ieradās 9 komandas. Tās tika sadalītas 3 apakšgrupās. Mūsu basketbolisti savā grupā izcīnīja pirmo vietu, uzvarot mājiniekus Lidas basketbolistus un basketbola klubu „Tonus Žitomira” no Ukrainas.

Pēc apakšgrupu turnīra izspēles, grupu uzvarētāji savā starpā izspēlēja 1. – 3. vietu. Sīvā cīņā ar rezultātu 48:49 mūsu vīriem nācās piekāpties Grodno pilsētas komandai „Old Stars” (Baltkrievija) un ar rezultātu 52:67 atzīt turnīra čempionu Kauņas (Lietuva) basketbolistu pārākumu.

Līdz ar to turnīrā tika izcīnīta godpilnā 3. vieta un „Cerības” kauss. Otrā vieta un „Brieduma” kauss tika Grodno basketbolistiem, savukārt par čempioniem ar „Pieredzes” kausu kļuva Kauņas komanda. APSVEICAM!

Aldis Upenieks

Pēdējās izmaiņas: 09.05.2014.