VUGD piektdien un sestdien rīko Atvērto durvju dienu

17.05.2014.

Atzīmējot Latvijas ugunsdzēsības 149. gadadienu un Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 16. un 17.maijā rīko Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos un aicina ciemos visus interesentus.

Piektdien, 16.maijā, no plkst. 10.00-15.00, ugunsdzēsēju depo apmeklēs  skolu un bērnudārzu grupas, bet sestdien, 17.maijā, no plkst. 15:00 – 22:00 ciemos tiek gaidīts ikviens interesents.

Visās VUGD daļās un posteņos ciemiņiem būs iespēja iepazīties ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, apskatīt VUGD tehniku, izmēģināt, cik sver ugunsdzēsēju inventārs, uzģērbt ugunsdzēsēju glābēju kaujas tērpu un saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kā arī nofotografēties ar ugunsdzēsējiem un VUGD tehniku. Ugunsdzēsēji glābēji ciemos gaidīs gan bērnus, gan pieaugušos. Ņemot vērā to, ka visā Latvijā 17.maijā notiek Muzeju nakts, ugunsdzēsēji aicina muzeju apmeklētājus nepaiet garām arī depo vārtiem un iegriezties pie viņiem ciemos!

Jau daudzas skolas un pirmskolas izglītības iestādes ir sazinājušās ar tuvāko VUGD daļu vai posteni un pieteikuši savu apciemojumu. Ugunsdzēsēji glābēji domā, kas varētu interesēt mazus bērnus, ko parādīt skolēniem, ar ko pārsteigt jauniešus.

Atvērto durvju dienu VUGD rīko jau ceturto gadu.

VUGD daļu un posteņu adreses atrodamas VUGD mājas lapā www.vugd.gov.lv Kontaktu sadaļā.

http://www.vugd.gov.lv/lat/Kontakti/talrunu_saraksts/?staff_id=262

Sagatavoja:
Viktorija Šembele
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste
Tel. 29468106
E-pasts: Viktorija.sembele@vugd.gov.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.