Ar preilieša uzvaru noslēdzies Latgales atklātais individuālais čempionāts galda tenisā

02.05.2014.

2. maijā tika nosaukti un godināti labākie Latgales atklātā individuālā čempionāta galda tenisā spēlētāji. Šogad čempionāts trijās kārtās uz Preiļiem pulcinājis 57 vietējos un viesu dalībniekus no Daugavpils, Rēzeknes, Līvāniem, Jēkabpils, Aizkraukles, Rīgas un Tukuma.

Sacensību galvenais tiesnesis Voldemārs Limans pastāstīja, ka šis čempionāts ir ikgadējs un tas tiek rīkots ar mērķi popularizēt galda tenisa spēli, kā arī veicināt sadarbību ar Latgales un pārējo novadu sportistiem. Arī šogad turnīra dalībnieki esot izteikuši organizatoriem pateicību par kvalitatīvu sacensību norisi.

Čempionāta kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Preiļu talants galda spēlē – Emīls Lutinskis, aiz sevis atstājot – Nikolaju Kuļbinu no Rīgas un Juriju Ustinovu no Daugavpils.

Latgales čempiona tituli tika izcīnīti arī trīs veterānu grupās. Kopvērtējumā grupā 40 un vecāki – 1. vietā ierindojās Jurijs Šmagra no Daugavpils, otrajā pozīcijā Andris Krūmiņš (Jēkabpils) un trešais labākais – Aksels Ambergs (Rīga). Grupā 50 un vecāki par labāko tika saukts rēzeknietis Bruno Losāns, aiz viņa attiecīgi Staņislavs Šurpickis (Aizkraukle) un Anrijs Bergs (Rīga). Grupā 60 + Andrejs Rešetnikovs (Rēzekne) ierindojās kā labākais, uzreiz pēc viņa preilietis Voldemārs Limans un trešajā pozīcijā Pāvels Koņuhovs no Līvāniem.

Gaidīsim turpmākos sportistu startus ar jauniem sasniegumiem! Lai izdodās!