3. maijā Preiļos tika atklāta pludmales vasaras sezona!

03.05.2014.

3. maijā, neskatoties uz vēso laiku, spoži spīdēja saulīte un jau no plkst. 11:00 Preiļu pludmalē sāka aktīvi rosīties pludmales volejbola turnīra dalībnieki. Pludmales volejbola sezonu ar uzrunu atklāja Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs. Visas dienas garumā līdz pat vēlam vakaram norisinājās pludmales volejbola un futbola mači, kā arī BMX riteņbraukšana un dažādas aktivitātes un konkursi bērniem, kurus organizēja Jauniešu informācijas punkta brīvprātīgie jaunieši.

Jauniešiem trīs stundu garumā dienas vidū bija iespēja piedalīties Twitter Foto medībās pa Preiļu pilsētu, apmeklējot 20 kartē norādītos punktus un izveidojot pašbildes, kuras tika piereģistrētas twitter.com saitā. Pirmajās Twitter Foto medībās Preiļos uzvarēja dalībnieks ar niku @ERVIIINS.

Pludmales vasaras sezonas svinīgā atklāšana notika plkst. 14:00, kad uzrunu teica Preiļu novada izpilddirektors Vladimirs Ivanovs un tika ieslēgta Preiļu pilsētas skaistā strūklaka, kā arī parka dīķos ielaistas zivis – karpas 200 kg apjomā. Svinīgo atklāšanu noslēdza visu pasākuma dalībnieku un viesu kopbilde par godu 4. maija Brīvības svētkiem.

Pludmales vasaras sezonas atklāšanas pasākuma aktivitātes turpinājās līdz vēlam vakaram. Skanēja DJ Elegant atskaņotā mūzika, apmeklētāji aktīvi izmantoja iespēju vizināties parka dīķos ar katamarānu, laivu un smailītēm. Baudīja pankūkas un saldējumu kioskiņā „Pampūkas”, aktīvi un ar prieku pavadīja brīvo laiku!

Lai skaista un saulaina vasaras sezona Preiļos!

Sagatavoja:
Preiļu novada Jaunatnes lietu speciāliste
Santa Ancāne m: 29327010

Pēdējās izmaiņas: 03.05.2014.