Piedalies radošās mūzikas instrumentu darbnīcas tapšanā!

07.05.2014.

Piedalies radošās mūzikas instrumentu darbnīcas tapšanā! Ziedo sev vairs nevajadzīgas lietas!!! 

 

Hei, hei! Lai arī šonedēļ ir diezgan vēss vasara vairs nav aiz kalniem. Vasaras mēnešos ir plānotas dažādas aktivitātes, kur savu dalību varēs ņemt gan liels, gan mazs. Sekojam afišām pilsētas informācijas stendos un Preiļu novada mājas lapā.

Viena no, manuprāt, interesantām plānotām aktivitātēm ir  radošās mūzikas instrumentu darbnīcas. Šajās darbnīcās gan bērni, gan vecāki varēs meistarot dažādus vienkāršos mūzikas instrumentus no priekšmetiem ko parasti izmetam. Lai darbnīcas izdodas un ir interesantas aicinu visus draugus un draugu draugus nemest miskastē Jums nevajadzīgas, bet mums noderīgas lietas. Labāk, ja tā var izteikties ziedosim tos radošās muzicēšanas studijai “Jandāliņš”.

Lietas, kuras varētu noderēt ir: dažāda izmēra PET pudeles, plastmasas spainīši, plastmasas mucas, kādam iespējams ir Venden ūdens kannas, metāla buņdžas, konservu kārbas, skārdenes, metāla burku vāciņi, korķīši (gan plastmasas, gan metāla ), dažādas pogas, pērlītes, māla puķu podi, toaletes papīra un virtuves dvieļu kartona rullīšī, linoleja un paklāju karton ruļļi, krējuma, actimel un jogurta iepakojums, kartona glāzītes, Kinder olas, suši kociņi, šampanieša korķi, līmplēves atgriezumi, vecie CD diski, disketes (ja nu atrodas kādā tālākā atvilknē), veco plašu atskaņotāju skaļruņi, vara ūdens cauruļu atgriezumi, dažādu diametru kanalizācijas trubu atgriezumi, finiera un kokmateriālu pārpalikumi, veci beramie pārtikas produkti (putraimi, rīsi, grūbas, zirņi u.c.).

Ja mēģina to visu uzrakstīt īsāk, noderēs jebkādi Jums nevajadzīgi priekšmeti!!!

Ceru uz atsaucību!

Zvanīt 29721975, Artūrs Savickis

Pēdējās izmaiņas: 07.05.2014.