Andas Lāces personālizstāde „Sākums” Preiļu tirdzniecības centrā „Oga”

11.05.2014.

No 11. maija līdz 30. jūnijam tirdzniecības centrā „Oga”, Preiļos, laikmetīgās mākslas sezonas PREILIS ietvaros apskatāma Andas Lāces personālizstāde „Sākums”.

Anda Lāce (1982) glezniecību apguvusi Latvijas Mākslas akadēmijā un Mančesteras Metropolitēna universitātē. Kopš 2003. gada aktīvi piedalās izstādēs, veido scenogrāfiju teātra izrādēm un uzstājas ar performacēm. Izstādes “Sākums” pamatā ir videodarbi no A. Lāces 2013. gada performancēm “Kokons” un “Ķekars”. Gleznu sērija “Sākums” radīta, attīstot performancēs skarto attīstības, transformācijas tēmu. Māksliniece tajās pārkāpj sev ierastās figurālās glezniecības robežas, „meklējot jaunas formas līdz galam neizdibināmajā pirmsākumā”.

No maija līdz decembrim T/C „Oga” saviem pircējiem un citiem apmeklētājiem piedāvās Preiļos nebijušu laikmetīgās mākslas programmu: trīs spilgtu mūsdienu mākslinieču personālizstādes, izrādi, keramikas darbnīcu ģimenēm, atvērtās mākslas nodarbības, kā arī vasaras plenēru profesionāliem māksliniekiem un tiem, kas par tādiem sapņo kļūt. Pasākumu ciklam dots nosaukums PREILIS, kas vienlīdz labi piestāv gan Preiļu pilsētai, gan laikmetīgās mākslas vietai tajā; mākslinieki kā preiļi jeb nelūgti kāzu viesi meklēs ieinteresētus skatītājus un atsaucīgus pasākumu dalībniekus preilēniešu vidū.

Acinām iepazīties ar PREILI tuvāk www.facebook.com/preilis.nelugtais.viesis

Ieeja izstādē: bez maksas

Izstādes darba laiks: katru dienu 08.00 – 22.00

Projekts tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kultūrkapitāla fonda un A/S Latvijas meži finansiālu atbalstu.

Informatīvais atbalsts: Radio1 un www.radio1.lv

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.