Saunā noritēja dalīti vākto atkritumu izvešanas akcija

24.04.2014.

Pirms Lieldienām SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļa Saunas pagasta iedzīvotājiem piedāvāja iespēju piedalīties dalīti vākto atkritumu izvešanas akcijā, kad bez maksas tika savāktas lauksaimniecībā izmantotās ruļļu plēves un pudeļu un logu stikls no tām saimniecībām, kuras iepriekš sazinājās un pieteica dalību akcijā.

SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Vineta Igolniece saka paldies visiem, kuri izrādīja atsaucību, zvanīja un pieteicās akcijai. Akcijas dienās Saunā tika savākti apmēram 20 kubikmetri ruļļu plēves un nepilna pustonna logu un pudeļu stikla.

Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Vineta Igolniece atgādina, ka Atkritumu šķirošanas laukumā Rīgas ielā 4, Preiļos, ikviens var atvest un bez maksas nodot pārstrādei derīgos atkritumus – makulatūru, stiklu, plastmasu un plēves, autoriepas, bet sadzīves tehniku var aizvest un atstāt uz rampas Mehanizatoru ielā 1, Preiļos. Preiļu novadā ikvienam ir iespēja atbrīvoties no atkritumiem videi draudzīgā veidā, tādēļ nepieļaujama ir atkritumu dedzināšana vai norakšana zemē. 

Inese Šņepste, 
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 24.04.2014.