Preiļu novadā aizvadītas sezonas atklāšanas sacensības pludiņmakšķerēšanā

10.05.2014.

10. maija agrā rītā Feimankas ūdenskrātuvē pulcējās mazliet vairāk kā divdesmit makšķernieki, lai piedalītos Preiļu novada sezonas atklāšanas sacensībās pludiņmakšķerēšanā. Sacensības tika rīkotas, lai popularizētu makšķerēšanas sportu kā veselīgu brīvā laika pavadīšanas veidu, iesaistītu Preiļu novada iedzīvotājus sporta makšķerēšanas aktivitātēs un rezultātā noskaidrotu labākos makšķerniekus Preiļu novadā.

Pēc četru stundu ilgas makšķerēšanas dalībnieki pulcējās uz zivju svēršanu, lai noskaidrotu, kuram šoreiz uzsmaidījusi veiksme un saķerts vērtīgākais zivju skaits. Kā labākais Preiļu novada makšķernieks ar smagāko iegūto lomu tika godināts Andris Kukors (1,280 kg), otrajā pozīcijā Broņislavs Plivda (1,100 kg) un trešajā vietā ierindojās Viktors Ūdris (0,940 kg). Pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar Preiļu novada domes diplomiem, kausiem un specbalvām, taču ikviens dalībnieks saņēma veicināšanas balvu. Sacensību noslēgumā tika apbalvoti arī lielākās un mazākās zivs īpašnieki. Šoreiz mazāko zivi izzvejoja Andris Kukors, bet lielāko izdevās nocopēt Ivaram Dzerkalim. Piemiņas velte tika pasniegta arī sacensību vienīgajai daiļā dzimuma pārstāvei – Valijai Plivdai.

Noslēgumā visiem sacensību dalībniekiem tika piedāvāta iespēja nobaudīt garšīgo zivju zupu, ko bija sarūpējušas Inta Pelše un Rasma Vaivode. Paldies sacensību organizētājiem – Vitālijam Plivdam, Leonīdam Valdonim, Lidijai Ceriņai un Jeļenai Puzakai, par veiksmīgi noorganizētajām sacensībām un Preiļu novada sezonas pludiņmakšķerēšanā atklāšanu!

Jolanta Rubine,
Preiļu novada domes lietvedības pārzine

Pēdējās izmaiņas: 10.05.2014.