Gatavojamies startiem MTB riteņbraukšanā 1.maijā!

01.05.2014.

Ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs šogad, tāpat kā pagājušajā gadā, 1. maijā tiek laipni gaidīts Preiļos izbaudīt MTB riteņbraukšanas sacensības „Preiļupes līkloči”. Jūs varēsiet izvēlēties savai sagatavotībai un vēlmēm atbilstošu distanci un ar domubiedriem izbaudīt sacensību garu vai vienkārši izbaudīt Preiļu apkārtnes dabas burvību pavasarī. Finišā varēsiet, spēcinoties ar putru un veldzējoties ar tēju, atcerēties interesantākos brauciena mirkļos. Katram dalībniekam paliks arī apliecinājums par dalību „Preiļupes līkločos”.

Diemžēl Preiļu apkārtne nevar lepoties ar pauguriem bagātu reljefu, kur ik pēc dažiem gadiem tiktu piedāvāta jauna distance. Pagaidām, manuprāt, ir atrasts pieņemamākais maršruts, kur distance vijas gan pa asfalta segumu, gan lauku paugurainajiem ceļiem, gan arī ir iespēja paslapināt kājas. Dažādība slēpjas tajā apstāklī, ka nav vienādu pavasaru – pastāv iespēja izbaudīt īstas dubļu vannas vai arī traukties pa lauku celiņiem pieklājīgā ātrumā.

26. aprīlī plkst. 10:00 notiks iepazīšanās ar trasi brauciens, kur būs iespēja mierīgi izbraukt distanci, lai sacensību laikā nebūtu jākoncentrējas uz marķējumu. Startējam no Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas.

Pēdējais laiks vilkt no pagrabiem savus dzelzs rumakus, iedīdīt tos – un uz tikšanos 1.maijā!

Ar nolikumu var iepazīties šeit (DOC)

Leonīds Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.