Sākas Preiļu novada čempionāts basketbolā vīriešiem!

12.04.2014.

12.aprīlī, plkst. 17-00, Preiļu 1.pamatskolas sporta zālē sāksies Preiļu novada čempionāts basketbolā vīriešiem!

Galvenie iniciatori čempionāta organizēšanai ir Preiļu basketbola veterāni ar pilsētas mēru Aldi Adamoviču priekšgalā, kas ar savu piemēru vēlas atjaunot jauniešu interesi par šo populāro un reizē Preiļos piemirsto sporta spēli.

Lai pēc iespējas vairāk piesaistītu vietējos iedzīvotājus, čempionātā drīkst piedalīties tikai Preiļu novadā dzīvojošie vai strādājošie iedzīvotāji. Diemžēl nācās liegt spēlēt mūsu novada talantīgākajiem basketbolistiem, kuri aktīvi spēlē Latvijas basketbola līgā (LBL)- reti kuram ir tik laba fiziskā forma, lai turētu līdzi!

Šogad turnīrā pieteicās 4 Preiļu komandas un viena organizatoru uzaicināta viesu komanda no Riebiņiem, kas ir visu sporta spēļu pastāvīga Preiļu sabiedrotā. Tika meklētas un aicinātas arī citas komandas, bet spēlētāju trūkuma dēļ (diemžēl lielākā daļa aktīvāko lauku vīriešu un jauniešu strādā vai dzīvo lielpilsētās vai ārzemēs) tas neizdevās. Turnīrā spēlēs gan skolnieki, gan cienījama gadu gājuma kungi. Turnīrs solās būt gana spraigs un neprognozējams, jo veterāni netaisās padoties jaunajiem, bet jauniešiem būs kauns zaudēt večiem J Galvenais, ka visiem ir vēlme spēlēt, un šoreiz izvirzītajam čempionāta mērķim, ir aktuāls olimpiskais sauklis-GALVENAIS NAV UZVARĒT,  GALVENAIS IR PIEDALĪTIES!

Tātad, čempionāts norisināsies no 12.aprīļa līdz 11.maijam (rezerves datums 18.04.). Turnīrā piedalīsies sekojošas komandas (sagrupētas pēc izlozes):

  1. Siekaliņas
  2. Veterāni
  3. Preiļu valsts ģimnāzija (PVĢ)
  4. Riebiņi
  5. Siekaliņas-2

Turnīrs noritēs pēc 2 apļu sistēmas-komandas izspēlēs pa 2 spēlēm savā starpā. Uzvarētājs tiks noteikts pēc kopējā punktu skaita. Spēles notiks Preiļu 1.pamatskola sporta zālē otrdienās, ceturtdienās, sestdienās, svētdienās un svētku dienās. Spēļu sākums no plkst.17-00. Sekojiet līdzi operatīvajai informācijai Preiļu novada interneta mājas lapā, presē un afišās.

Tā kā sestdien Preiļos paralēli notiks gan Cīruļputenis, gan futbols, tad sākam ar vienu spēli:

Sestdiena, 12.04.2013

17-00  VETERĀNI-SIEKALIŅAS

Svētdiena, 13.04.2014

17-00  VETERĀNI-SIEKALIŅAS-2

18-30  SIEKALIŅAS-PVĢ

Otrdiena, 15.04.2014

19-00  VETERĀNI-PVĢ

Ceturtdiena, 17.04.2014

19-00  PVĢ-RIEBIŅI

Pielikumā čempionāta nolikums un orientējošs čempionāta spēļu grafiks, kurš var tikt mainīts.

Nolikums (PDF)

Spēļu grafiks (PDF)

Visi, kuri mīl basketbolu vai vecāki, kuri vēlas, lai viņu bērni sāk to spēlēt, laipni aicināti sporta zāles tribīnēs!

Aldis Upenieks,
Čempionāta galvenais tiesnesis

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.