Vēl tikai līdz 8. maijam iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas Preiļu novada attīstībai

07.04.2014.

Vēl tikai līdz 8. maijam Preiļu novada iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt savas idejas novada attīstībai un piedalīties “Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) organizētajā projektā “LMT Latvijai”.

Kopumā šogad plānota sadarbība ar astoņām pašvaldībām – pirmajā kārtā savas idejas pilsētas ikdienas uzlabošanai varēs iesniegt Talsu, Preiļu, Saldus un Tukuma, bet nākamajā – Bauskas, Līvānu, Ogres un Valkas iedzīvotāji.

 „LMT Latvijai” mērķis ir īstenot reģionu iedzīvotājiem svarīgas un nozīmīgas ieceres, padarot sakoptāku vidi, dažādojot sabiedriskās dzīves aktivitātes un veicinot savas pilsētas izaugsmi.

Līdz 8. maijam ikviens novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir Preiļu novads, pašvaldībā var iesniegt projekta pieteikumu.

Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pašvaldības pārstāvju žūrija, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski portālā www.delfi.lv vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībā uz vietas. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību.

Konkursa uzvarētāji var saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties Preiļu novada pašvaldības mājas lapā www.preili.lv vai portālā www.delfi.lv

2013. gadā Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Kuldīgā, Rēzeknē un Jelgavā realizēti vairāki sociāli nozīmīgi projekti. Pateicoties LMT atbalstam, Liepājā labiekārtota kaitborda jeb pūķošanas bāze, uzstādīti āra trenažieri, pilsētvide papildināta ar kinētiskajām skulptūrām, sarīkotas sacensības skolēniem „Lielā Balva 2013”, Jelgavā rekonstruēts skeitparks, izveidots pilsētas dziesmas video, labiekārtots āra pastaigu parks, Valmierā izveidoti vairāki sporta aktivitāšu laukumi, Ventspilī piešķirts atbalsts bērnu un jauniešu tematisko pasākumu rīkošanai, sakopti vairāki vides objekti un veikti citi pilsētvides uzlabojumi. Šogad Daugavpilī, Rēzeknē, Kuldīgā un Jēkabpilī tiks realizēti vēl 16 projekti.  

Iedzīvotāji izrādījuši lielu interesi par dalību un atbalstu līdzšinējās “LMT Latvijai” aktivitātēs – kopumā par šiem projektiem pagājušajā gadā nobalsoja vairāk nekā 41 000 cilvēku.

Par LMT Latvijai
Jau trešo gadu „Latvijas Mobilais Telefons” sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām pilsētu iedzīvotājiem un iedzīvotāju grupām, kuri vēlas ar idejām un projektiem piedalīties savas pilsētas attīstībā, piedāvā iespēju piedalīties projektā „LMT Latvijai”. Šogad „LMT Latvijai” piedalās astoņas pilsētas – Talsi, Tukums, Preiļi, Saldus, Bauska, Līvāni, Ogre un Valka. Mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas pilsētās un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas pilsētu sabiedriskās dzīves izaugsmei.

Nolikums (PDF) 

Projekta pieteikuma veidlapa (DOC) 

Budžeta veidlapa (DOC) 

Papildu informācijai:

Valdis Jalinskis
Latvijas Mobilais Telefons
Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs
Tālr. 29248645
E-pasts: valdis.jalinskis@lmt.lv

Nords Porter Novelli
Sabiedrisko attiecību konsultante
Zita Lazdāne Laķe
Tālr. 22017277
E-pasts: Zita.lazdane-lake@porternovelli.lv

 

 

Par LMT Latvijai

Jau trešo gadu „Latvijas Mobilais Telefons” sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām pilsētu iedzīvotājiem un iedzīvotāju grupām, kuri vēlas ar idejām un projektiem piedalīties savas pilsētas attīstībā, piedāvā iespēju piedalīties projektā„LMT Latvijai”. Šogad „LMT Latvijai” piedalās astoņas pilsētas – Talsi, Tukums, Preiļi, Saldus, Bauska, Līvāni, Ogre un Valka. Mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas pilsētās un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas pilsētu sabiedriskās dzīves izaugsmei.

Papildu informācijai:

Valdis Jalinskis

Latvijas Mobilais Telefons

Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Tālr. 29248645

E-pasts: valdis.jalinskis@lmt.lv

 

Zita Lazdāne Laķe

Nords PorterNovelli

Sabiedrisko attiecību konsultante

Tālr. 22017277

E-pasts: Zita.lazdane-lake@porternovelli.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.