Labi rezultāti Preiļu džudo sportistiem turnīrā Polockā

28.03.2014.

No 28. līdz 30. martam Preiļu jaunie džudo sportisti piedalījās starptautiskajā džudo turnīrā Polockā (Baltkrievija). Sacensības notiks pārrobežu projekta ietvaros ar mērķi popularizēt džudo sporta veidu jauniešu vidū.

Starp triju valstu – Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas – dalībniekiem preilieši pierādīja savu varēšanu un ieguva vairākas godalgotas vietas. Ar uzvarētāju un 1. vietas ieguvēju diplomiem un medaļām savās vecuma grupās atgriezās Juris Vaivods, Aivis Krūmiņš, Deins Vilcāns, un Sofija Gžibovska. 2. vieta turnīrā – Aleksejam Šelkovskim un Edijam Valainim, trešie labākie – Erika Podskočeva un Maksims Žukovs, Ričardam Smanam – piektais labākais rezultāts savā vecuma grupā.

Kā pastāstīja preiliešu treneris Aleksejs Sapegins, turnīrs bija paredzēts vidēja līmeņa sportistiem, kuri vēl gatavojas saviem lielākajiem sasniegumiem. Pasākums bija interesanti organizēts, jo vispirms jaunieši varēja piedalīties treniņos, vēlāk – mēroties spēkiem sacensībās un noslēgumā iepazīties ar Polockas skaistākajām un ievērojamākajām vietām.

Latviju turnīrā vēl pārstāvēja Daugavpils džudo klubs, kura dalībnieki Polockas turnīrā uzaicināja piedalīties arī preiliešus. Baltkrievijas džudo saimi sacensībās pārstāvēja sportisti no Vitebskas, Polockas un Novopolockas, no Lietuvas turnīrā piedalījās Kauņas jaunie džudisti.

Preiļu sportistiem tuvākajā laikā vēl paredzēti turnīri Rēzeknē un Rīgā, bet  vasaras periodā ieplānoti treniņi tepat Preiļos un sporta nometnēs.

Aleksejs Sapegins aicina ikvienu, kuram šķiet interesants džudo sports, pievienoties klubam Preiļos. Nāciet un izbaudiet to brīnišķīgo sajūtu, kas rodas tad, kad nopietnā darbā tiek gūti pirmie rezultāti !

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste 

Pēdējās izmaiņas: 28.03.2014.