“Māmiņu klubs” aicina – nāc, pavadi laiku interesanti un radoši!

18.03.2014.

Saulainajā 18. marta dienā Preiļu novada Sociālā dienesta Dienas centrā notika brīnumjaukas lietas – māmiņas ar mazuļiem bija ieradušās, lai pavasari sagaidītu ar skaistu mākslas darbu. Šoreiz Dienas centrs „Māmiņu klubam” piedāvāja iespēju iemācīties velt vilnas ziedu, ko var izmantot gan kā piespraudi cepurei, mētelim, žaketei, gan arī kā dekorāciju interjerā.

Tika sagatavoti dažādu krāsu vilnas kārsumi, kas izvietoti uz burbuļplēves attiecīgajā kompozīcijā, tika mīļoti, spaidīti, ņurcīti, rezultātā iegūstot saveltu vilnu, tālākajā procesā to veidojot par ziedu, kas mājās tika izšūts ar pērlītēm. Ļoti labprāt bērni palīdzēja māmiņām, jo kas gan var būt jautrāks par burbuļu spridzināšanu. Jāatzīst, ka rezultāts sanāca ļoti, ļoti labs, par ko visiem bija liels gandarījums.

Mīļās māmiņas! Pavasaris ir klāt! Tāpēc esat laipni gaidītas Dienas centrā –Aglonas ielā 1a, kur katru otrdienu no plkst. 14.00 laiks ir atvēlēts māmiņām ar mazuļiem. Līdz šim esam darījuši dažādas lietas – ciemos ir bijis bērnu ginekologs, zobu higiēnists, psihologs, notikušas dažādas radošās aktivitātes, kā arī tematiskie koncerti. Būs vēl! Pie mums nav garlaicīgi!

Uz tikšanos „Māmiņu klubā”!

Liene Gžibovska,
Dienas centra vadītāja, tel. 28366650

Pēdējās izmaiņas: 18.03.2014.