Noslēdzies Latvijas ziemas telpu futbola čempionāts meitenēm

29.03.2014.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 29.martā, Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē aizvadītas Latvijas ziemas telpu futbola čempionāta meitenēm pēdējās spēles vecākajā grupā, kur komandas sacentās par 7. – 12.vietu čempionāta kopvērtējumā. Pēdējais sabraukums aizritēja līdzvērtīgā cīņā, par ko liecina arī vairāki fiksētie neizšķirti.  

Pārāka par visām komandām šoreiz izrādījās FK „Liepājas SSS” komanda, kura noslēdza šo čempionātu ar izcīnītajiem 13 punktiem un 7.vietu kopēja čempionāta ieskaitē. Atpaliekot vien par diviem punktiem, 8.vietu kopvērtējumā ieņēma SK “Imanta”. Kopvērtējumā 9. vietu ar septiņiem punktiem ieņēma FK „Olaine” komanda, tai sekoja Preiļu BJSS komanda ar sešiem punktiem un Rīgas Futbola skola-3 komanda ar 4 punktiem kopvērtējumā.

Rēzeknes komanda „VRS- Optimists- R”, iepriekš brīdinot turnīra organizatorus, neierādās uz šī sabraukuma spēlēm, līdz ar to komandai tika piešķirts tehniskais zaudējums visās spēlēs, noslēdzot turnīru 12.vietā kopvērtējumā.

Preiļu meitenes aizvadīja spēles ar augstākās līgas komandām – Imanta un Olaine, kur abas spēles noslēdzās neizšķirti 2:2. Katrā spēlē pa vienam punktam guva A.Klindžāne un S.Nikiforova.

Zaudējums tika piedzīvots pret Liepāju 0:4, uzvarēta komanda Robežsardze 2 ar rezultātu 1:0, kur ar vārtu guvumu atzīmējās A.Klindžāne.

Turnīra noslēguma neizšķirti tika nospēlēts ar RFS 2:2, komandas labā vārtus guva L.Spūle un A. Klindžāne.

Turnīra noslēgumā visas komandas tika apbalvotas ar attiecīgo vietu simboliskiem kausiem un balvām. Par labāko futbolisti spēlēs par 7.-12. ietu tika atzīta FK „Liepāja SSS” audzēkne – Tatjana Baličeva.

Latvijas ziemas telpu futbola čempionātā 1999. gadā dzimušajām un vecākām futbolistēm šogad startēja kopumā 15 komandas.

* Informācija pārpublicēta no Latvijas Futbola federācijas mājas lapas

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.