12. aprīlī „Cīruļputenis – 2014” gaida visus skriet gribētājus

12.04.2014.

Tradicionāli aprīļa otrajā sestdienā – šoreiz 12.aprīlī – jau astoto gadu pēc kārtas norisināsies ne tikai Latgales reģionā iecienītais skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām, bet arī daudzos tālākos novados populārais „Cīruļputenis – 2014”.

Ja pagājušajā gadā vēl šajos laikos dzīvojām sniega varā un līdz galam vēl nezinājām kā būs skriet līdz galam vēl neizremontētajās ielās, tad šogad mani mocīja jautājums, vai muguras nepagriezīs skrējienam mūsu tradicionālie labvēļi – viss ir atrisinājies pozitīvi – gan A/S „Preiļu siers”, gan A/S „Latgales piens”, gan A/S SEB banka jau astoto gadu tradicionāli priecēs kuplo skrējēju saimi ar savu atbalstu. Arī skrējējiem prieks par vietējo uzņēmēju atbalstu. Atliek vien cerēt uz skrējēju meistarību, kuri iecienījuši mūsu skrējienu un kuriem ziemas iztrūkums deva visas iespējas sevi pilnveidot jau labu laiku. Ceram, ka arī cīruļputeņu laiks Latviju uz to brīdi būs jau pametis un skrējējus priecēs jau noasfaltētās ielas un skatītāju atbalsts, vismaz to, kuri vēl paši šoreiz nenoriskēs nostāties uz starta Meistaru klasē ar citu novadu domubiedriem.

Ieteikums skrējējiem pieteikties savlaicīgi, lai nav jāstāv rītā garajā rindā pēc numuriem. Lai izdevusies mums šī diena!

Ar nolikumu var iepazīties šeit

L.Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis 

* Sacensību ietvaros tiks izlozētas Viduslatgales Profesionālās vidusskolas Izglītības programmu īstenošanas vietas „Preiļi” trīs balvas pēdējai skolas dienai – sāļais kliņģeris, saldā torte vai svētku frizūra.

Loterijā piedalījās aptuveni 150 apmeklētāji, kas 28. martā viesojās skolā Preiļu Galvenās bibliotēkas organizētajos Novadu 13.Grāmatu svētkos Preiļos, kad skolā notika pavāru radošā darbnīca “Kraukšķītis” un frizieru radošā darbnīca.

Ar trīs laimīgajiem, kuri tiks izlozēti 12. aprīlī, skola sazināsies personīgi un nodrošinās ar balvu pēdējā skolas dienā.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.