SIA „Preiļu saimnieks” notikusi valdes locekļu maiņa

05.08.2013.

2013. gada 31. jūlija dalībnieku sapulcē nolemts mainīt SIA „Preiļu saimnieks” valdes sastāvu. No šī gada 1. augusta valdes locekļa pienākumus pildīs Aivars Kjarkužs un Andris Svarinskis. SIA „Preiļu saimnieks” turpinās vadīt Jānis Mūrnieks.

Līdzšinējie valdes locekļi Jānis Vanags un Lauris Pastars atsaukti no valdes locekļa amata pienākumu pildīšanas. No J. Vanaga saņemts iesniegums par darba attiecību pārtraukšanu, pusēm vienojoties. Savukārt L. Pastaram ieņemt valdes locekļa amatu liedz izmaiņas likumā „Par pašvaldībām”, kas no šī gada 1. jūlija pašvaldības deputātiem aizliedz ieņemt amatu attiecīgās pašvaldības kapitālsabiedrībās.

Jaunie valdes locekļi izvēlēti, konsultējoties ar deputātiem un pašreizējo SIA „Preiļu saimnieks” nodaļu vadītājiem. A. Kjarkužs strādā SEB bankas Preiļu filiālē par klientu darījumu vadītāju. Viņš absolvējis Latvijas Lauksaimniecības akadēmiju, kur ieguvis inženiermehāniķa specialitāti, un vairākkārt papildinājis zināšanas finanšu pārvaldīšanas un inženierzinātnes mūsdienu tehnoloģiju jomā. A. Svarinskis ir AS „Latvijas autoceļu uzturētājs” Daugavpils ceļu rajona Preiļu nodaļas vadītājs. Būdams inženieris, viņš ilgus gadus savu kompetenci apliecinājis gan toreiz rajona, gan šobrīd novada ceļu uzturēšanas jomā, kur veiksmīgi sevi apliecinājis kā prasmīgs sava aroda pārzinātājs ne tikai ceļu uzturēšanas jomā, bet arī jautājumos, kur vajadzīga inženiertehnisko zināšanu pielietošana. 

Inese Šņepste,
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 05.08.2013.