13. augustā Preiļu novada domē tiek rīkots motivācijas seminārs Latgales plānošanas reģiona projekta Tematiskie ciemi ietvaros

13.08.2013.

Aicinām piedalīties seminārā projekta Tematiskie ciemi ietvaros

Šī gada 13.augustā Preiļu novada domē,  Raiņa bulvārī 19, pulksten 10.oo tiek rīkots motivācijas seminārs Latgales plānošanas reģiona projekta Tematiskie ciemi ietvaros.

Seminārā aicinām piedalīties ikvienu iedzīvotāju, kurš vēlas iesaistīties projekta aktivitātēs un iegūt jaunu pieredzi.

Motivācijas seminārā lektore Anita Gaile mēģinās palīdzēt rast atbildes uz vairākiem būtiskiem jautājumiem- ko es varu?, Ko es patiesi vēlos?, Ko es iegūšu no savas jaunās nodarbes?, Kā risināt problēmas?, Kā sadarboties ar savu kaimiņu?.

 Projekta mērķis ir palīdzēt lauku teritoriju iedzīvotājiem rast jaunus risinājumus kā uzlabot un padarīt labāku un interesantāku dzīvi laukos,  kā dzīvot laukos un nopelnīt ar savām prasmēm un kā savu hobiju pārvērst par mazo biznesu.

 Latgales plānošanas reģiona īstenotā projekta ietvaros ir paredzēts izveidot jaunus tematisko ciemus. Tematiskā ciema izveidē var iesaistīties ikviens iedzīvotājs. Tematiskais ciems var būt gan viena saimniecība, gan vesels ciems, kur iedzīvotāji sadarbojas un veido vienotu ciema tēlu. Izvēloties un attīstot tematiskā ciema tēmu, iedzīvotājiem ir iespēja no jauna izzināt, kā parādīt citiem, ko es protu un ko es varu. 

Semināra darba kārtība (pdf)

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.