Pateicībā par paveikto…

26.07.2013.

Šajā skaistajā vasaras laikā, gatavojoties Preiļu novada svētkiem, gribu lielu paldies teikt daudziem pansionāta „Preiļi” sponsoriem un atbalstītājiem, jo īpaši izceļot starp tiem – SIA ,,Preiļu slimnīca” (valdes priekšsēdētājs Jānis Anspoks) un baznīcas “Jaunā Dzīve” pārstāvjiem (Evald Jonneryd, Goran Fahistrom) atbalstu pansionāta ,,Preiļi” atvēršanā pirms trim gadiem (tieši 1. jūlijā): esam saņēmuši lietotus halātus, sieviešu un vīriešu higiēnas preces, vienreizējo pārsienamo materiālu un funkcionālās gultas, nakts skapīšus, porolona matračus, segas, tehniskos palīglīdzekļus, u.c. mantas, ar kurām esam iekārtojuši pansionāta istabiņas.

Otrs lielākais pansionāta atbalstītājs ir Aglonas novada uzņēmējs Artūrs Gražulis, kurš ne vien ir palīdzējis labiekārtot Aglonas novada izglītības un sociālās iestādes, bet arī uzklausījis un palīdzējis jaunizveidotajam pansionātam ,,Preiļi”. Labiekārtojot pansionātu, mēs esam no A.Gražuļa saņēmuši dāvanās skaistas gleznas, kas rotā pansionāta gaiteni un klientu istabiņas, skapīšus, paklājus, atpūtas dīvānu (5-vietīgu), mazo TV, dažādus palīglīdzekļus, u.c. mantas, kas mūsu gados vecos ļaudis un ciemiņus priecē katru dienu..

Liels paldies arī Preiļu galvenajai bibliotēkai, biedrībai ,,Raduga 2005″ no Rīgas (projekta vadītāja A.Baidekalne), Latvijas Sarkanā Krusta Preiļu nodaļai (izpildd. Z. Vucāne), visiem individuālajiem ziedotājiem (L.Timofejevai, L.Podiņai, T.Vaiderei, L.Skrivļam, u.c.), kuri trīs gadu garumā ir dāvinājuši un ziedojuši pansionātam dažādas mantas un snieguši palīdzību un atbalstu pansionāta ,,Preiļi” darbības nodrošināšanai.

Vislielākais paldies jāsaka Preiļu novada deputātiem un priekšsēdētājam A.Adamovičam, kuri 2010. gada jūnija mēnesī pieņēma lēmumu izveidot novadā pansionātu un arī finansē tā darbību joprojām. Ir veikti daudzi remontdarbi un uzlabojumi šajā vecajā slimnīcas korpusā, kura telpas mēs nomājam no SIA „Preiļu slimnīca” . Uz doto brīdi daudz kas ir sakārtots pansionāta klientu labklājības nodrošināšanā.

Cerams, ka arī turpmāk mūsu sadarbība turpināsies.

Liels paldies visiem, visiem, kuri rūpējas par vecāka gājuma cilvēkiem, neaizmirstot viņus apciemot (radiem, draugiem, paziņām, tuviem un tāliem ciemiņiem), kas dāvā prieku un neaizmirstamus mirkļus pansionāta ikdienas dzīvē.

Pateicībā,
Juta Fadejeva

pansionāta „Preiļi” vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 26.07.2013.