No 12. līdz 14. jūlijam Preiļos notiks Zemessardzes 22. vasaras sporta spēles

12.07.2013.

12. jūlijā Preiļos ieradīsies Zemessardzes pārstāvji, lai piedalītos Zemessardzes organizētajās 22. vasaras sporta spēlēs, kuras noslēgsies 14. jūlijā.

Kā informēja Zemessardzes 35. nodrošinājuma bataljona komandieris, majors Ilmārs Sparāns, sacensības sāksies 13. jūlijā plkst. 9.00, kad visi dalībnieki pulcēsies uz atklāšanas ceremoniju. Zemessardzes pārstāvji sacentīsies un savu izturību rādīs vairākos sporta veidos un disciplīnās. Dienas laikā būs vērojams strītbols, volejbols sievietēm, veiklības stafete “Spēks un veiklība”, 3 x 500m vasaras biatlona stafete, 3 x 300 m militarizētā stafete, orientēšanās sacensības komandām, dueļu šaušana ar AK-4, G-3, divcīņa, spēkavīru sacensības, veiklības brauciens un vadības sacensības šaušanā ar DP.

Saskaņā ar saņemto informāciju sacensības norisināsies vairākās vietās Preiļu pilsētā – sporta laukumos pie Preiļu 1. pamatskolas, Preiļu 2. vidusskolas, Preiļu pilsētas parkā, aktīvās atpūtas zonā pie Preiļu parka dīķiem, autostāvvietā Aglonas ielā un Preiļu parka estrādē.

Sacensību diena noslēgsies ar atpūtas pasākumiem. Plkst. 17.00 Preiļu novada kultūras namā uz koncertu mūs aicina Latvijas Republikas Zemessardzes orķestris (diriģents Andris Karelis), bet plkst. 21.30 Preiļu parka estrādē sāksies atpūtas vakars un zaļumballe. Estrādes tuvumā darbosies bufete un amatnieku tirdziņš. 14. jūlijā plkst. 10.00 notiks sacensību uzvarētāju apbalvošana.

Sacensības organizē Zemessardzes štābs sadarbībā ar 2. ZSN štābu un Zemessardzes 35. nodrošinājuma bataljonu. Sacensībās piedalīsies komandas no visām Zemessardzes vienībām, uzaicinātie ārzemju un vietējie viesi.

Zemessardze aicina iedzīvotājus vērot sporta spēles un piedalīties atpūtas pasākumos, ieeja uz pasākumiem – bez maksas.

Sacensību norises vietas:

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.