JIP jauniešu pirmais pasākums „Preiļu novada JAUNIEŠU DIENA” labi apmeklēts un izdevies!

18.07.2013.

2013. gada 18. jūlijā Preiļu Aktīvās atpūtas zonā norisinājās pirmais pasākums jauniešiem „Preiļu novada jauniešu diena”, kuru organizēja aktīvo jauniešu grupa no JIP-a (Jauniešu Informācijas Punkta) sadarbībā ar Jaunatnes lietu speciālisti Santu Ancāni.

Preiļu novada Jauniešu dienas ietvaros notika daudz un dažādas aktivitātes.  Pasākums tika atklāts plkst. 15.00 ar uzrunu, komandu kapteiņu sapulci un reģistrēto komandu kārtas numuru izlozi. No plkst. 15.30 – 17.00 norisinājās Komandu sadraudzības spēles ar 8 dažādām veiklības un ātruma stafetēm. Sadraudzības spēlēs piedalījās 8 komandas, katrā 6 dalībnieki – 3 puiši un 3 meitenes. Visas komandas bija smaidīgas, aktīvas un veiklas, bet vairākas stafetes vinnēja trīs komandas: „Susuriņi”, „Vienalga” un „Pumas”. Simpātiju balvas un gardas picas no „Picu Bode” ieguva komandas: „Susuriņi”, „Saldie Pipariņi” un „Rajončiks”. Visus pasākuma dalībniekus un viesus iepriecināja jauniešu aktivitāte, stafešu jautrība un pludmales volejbola spēles sacensību gars, kā arī saulainie un siltie laikapstākļi konkursa norises laikā.

Tajā pašā laikā no 16.00 līdz 18.00 uz skatuves ar priekšnesumiem koncertēja Preiļu novada talantīgie jaunieši – Preiļu 2.vidusskolas deju grupa „Ņeposedi”, break-dance apvienība „Elegant Crew”, pop grupa „Lāsītes”, Igoss un Vadims ar performanci. Pasākumu vadīja un ar dziesmām papildināja Artis Skrūzmanis. No plkst. 21.00 divu stundu garumā visus pasākuma apmeklētājus ar savu muzikālo izpildījumu iepriecināja grupa „Miggla”, kuras brīnišķīgo skanējumu nekādā veidā neietekmēja pēkšņi uznākušās lietavas un vasaras negaiss. Vakara otrajā daļā līdz rīta gaismai norisinājās jauniešu Beach Party ar Preiļu dīdžeju – DJ Ervin Main, DJ Elegant un DJ LaurIc piedalīšanos.

Pasākumu visas dienas un nakts garumā apmeklēja liels skaits jauniešu un Preiļu novada jaunieši izteica cerību, ka šis pasākums kļūs par ikgadēju tradīciju, un, ar katru gadu dalībnieku un līdzjutēju tajā kļūs arvien vairāk.

Paldies visiem Preiļu novada JIP-iešiem un brīvprātīgajiem jauniešiem par pasākuma organizēšanu un norisi. Uz tikšanos Preiļu novada JAUNIEŠU DIENĀ Preiļu pludmalē nākošajā vasarā!

Sagatavoja:
Preiļu novada Jaunatnes lietu speciāliste
Santa Ancāne
Mob: 29327010

Pēdējās izmaiņas: 18.07.2013.