Turpinās pilsētas komunikāciju izbūve un rekonstrukcija

28.06.2013.

SIA „Preiļu saimnieks” turpina īstenot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Preiļos, II kārta”.

Šonedēļ satiksmei slēgts Zaļās un Liepājas ielas krustojums, jo tur notiek ūdensvada un kanalizācijas tīklu montēšana. Būvdarbi nākamās nedēļas sākumā šeit tiks pabeigti, un tīklu montāža sāksies Talsu un Liepājas ielu krustojumā. Plānots, ka nākamās nedēļas beigās pilsētas komunikāciju tīklu montāža tiks sākta Lāčplēša un Rīgas ielas krustojumā, arī šis krustojums būvdarbu laikā transporta līdzekļiem būs slēgts.

Būvējot pieslēguma akas Talsu, Pļaviņu un Vidzemes ielā tiek izmantotas speciālas iekārtas gruntsūdens līmeņa pazemināšanai. Šajās ielās jau tuvākajā laikā sāksies izbūvēto ūdensvadu pārbaude, hlorēšana, skalošana un ūdens kvalitātes monitorings. Iedzīvotāji centralizētā ūdens un kanalizācijas pakalpojumu varēs sākt lietot augustā.

Drīzumā tiks pabeigta kanalizācijas tīklu izbūve Liepu ielā, un atsāksies centralizētā ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Raiņa bulvārī posmā no Talsu ielas līdz Aglonas ielai, paredzams, ka būvdarbi šeit ilgs vairāk kā nedēļu. Ventspils ielā notiek centralizētā ūdensvada un kanalizācijas tīklu būvniecība, arī šīs nelielās pilsētas centra ieliņas iedzīvotājiem būs iespēja pieslēgt savas mājas izbūvētajiem tīkliem, lietot kvalitatīvu dzeramo ūdeni un sadzīves notekūdeņus novadīt kopējā kanalizācijas tīklā.

Inese Šņepste,
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste 

 

Pēdējās izmaiņas: 28.06.2013.