Gaida Ivanova – “Latvijas Avīzes” konkursa “Sieviete Latvijai 2013” laureāte

14.06.2013.

Gaida Ivanova – “Latvijas Avīzes” konkursa “Sieviete Latvijai 2013” laureāte

14. jūnijā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika laikraksta “Latvijas Avīze” vēstuļu konkursa svinīgais noslēguma pasākums, kurā tiks suminātas un sveiktas divpadsmit konkursa laureātes. Nominācijā „Es negāju noskumusi nevienā(i) vietiņā” starp sešām laureātēm ir arī Preiļu novada Kultūras centra un Preiļu Valsts ģimnāzijas deju kopas „Gaida” vadītāja Gaida Ivanova.
Vēstules rakstītāji Inita Pokšāne, Natālija Rubīne un Rainers Trubačs konkursam vēstīja – “Mēs savā novadā esam lepni ar tautu deju kopas “Gaida” vadītāju Gaidu Ivanovu – talantīgu, labu un gudru deju skolotāju. deju kopa “Gaida” darbojas jau vairāk nekā 25 gadus. Gaida prot atrast to īpašo kontaktu gan ar maziem dejotājiem, gan ar pusaudžiem. Viņai piemīt lieliska spēja celt pašapziņu, aizraut un iedvesmot. Viņa ne tikai māca dejot, bet arī domā un organizē kolektīvu braucienus uz festivāliem un konkursiem Latvijā un ārzemēs.”
Gaida Ivanova atzīst, ka jūtas novērtēta un priecīga, tie ir svētki! „Vari strādāt, cik labi gribi, bet jābūt kādam, kas par tevi uzraksta.”
Konkursā laureātes tika sveiktas vēl divās nominācijās – „Tautiešam(i) apsolīju raibus cimdus vakarā” un „Pie Dieviņa gari galdi”. Šogad konkursam bija īpašs moto – “Gaidot Dziesmu un deju svētkus”, tāpēc konkursa laureātes ir sievietes, kuras tur godā latviskās tradīcijas, nesavtīgi darbojas dažādu kolektīvu vadīšanā, rūpējas par savu dzimtas vēsturi un dzimtas mājām.
Ar darbīgajām sievietēm kopā pasākumā bija viņu ģimenes, kolēģi, draugi un ieteikuma vēstuļu autori. Konkursa laureātes saņēma balvas no Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības, Hipotēku bankas, “Laimas” un “Staburadzes”, “Kiwi Cosmetics”, Eiroparlamenta deputātes Ineses Vaideres.

Pēdējās izmaiņas: 14.06.2013.