Pilsētas ielās turpinās ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūve

19.06.2013.

 

Pilsētas ielās turpinās ES KF līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Preiļos, II kārta” pilsētas komunikāciju tīklu izbūves un rekonstrukcijas darbi.

Šonedēļ (līdz Jāņiem) plānots ieklāt asfalta virskārtu Brīvības ielā. Tīklu izbūves un pieslēguma aku montāžas darbi pabeigti Latgales ielā (posmā no Varakļānu līdz Talsu ielai), arī šajā ielā visā tās garumā ieklāts asfalta segums.

Aglonas ielā posmā no Raiņa bulvāra līdz Liepu ielai slēgta satiksme, jo šeit notiek pieslēguma aku izbūve. No 18. jūnija satiksmei ir slēgts Aglonas un Liepu ielas krustojums, kur sākusies pilsētas komunikāciju tīklu izbūve un montāža. Rezultātā arī Ventspils ielas iedzīvotājiem beidzot būs iespēja pieslēgties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijas tīkliem.

Raiņa bulvārī turpinās kanalizācijas tīklu izbūve posmā no Talsu ielas līdz A. Paulāna ielai. Kad tīkli būs izbūvēti un tranšejas būs aizbērtas, šis ielas posms būs atvērts satiksmei, bet ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve turpināsies posmā no Talsu ielas līdz Aglonas ielai.

Atsevišķās ielās vēl turpinās pieslēguma aku montāža, un augstā gruntsūdens līmeņa dēļ tiek izmantotas atsūknēšanas iekārtas, tas ir faktors, kas sarežģī un paildzina būvdarbus.

 

Inese Šņepste,

SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

Pēdējās izmaiņas: 19.06.2013.