Apbalvoti Preiļu novada laureāti sportā 2012. gadā

29.05.2013.

29. maijā Preiļu Kultūras namā tika apbalvoti sportiskākie Preiļu novada iedzīvotāji – paši sportisti, viņu treneri un skolotāji par 2012. gada augstajiem sasniegumiem sportā.

Atklājot pasākumu, domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs izteica gandarījumu par bērnu, jauniešu un veterānu sportistu ievērojamajiem sasniegumiem ne tikai vietējā un valsts, bet arī starptautiskā mērogā, kas, bez šaubām, ir arī sportistu treneru nopelns.

Bērnu un jauniešu sporta skolas direktors Romāns Petrovs uzsvēra, ka katru gadu pasniegto balvu fonds palielinās, kas liecina par to, ka sportistu profesionalitāte un meistarība aug. R.Petrovs pateicās Preiļu novada domei, treneriem un sportistu vecākiem par atbalstu un sadarbību, kas ir ļāvis sportistiem sasniegt šīs augsti godalgotās vietas.

Pateicību un prēmijas par izciliem panākumiem saņēma sekojoši sportisti un viņu treneri:

Vārds

Uzvārds

Sporta veids

Beāta

Petrova-Kolosova

volejbols

Renāte

Malnača

volejbols

Renāte

Vaivode

volejbols

Kristiāna

Upeniece

volejbols

Renāte

Kozule

volejbols

Anželika

Ivanova

volejbols

Kristīne

Ivanova

volejbols

Iluta

Urka

volejbols

Līga

Mūrniece

volejbols

Laura

Mežinska

volejbols

Sintija

Ondzule

volejbols

Katrīna

Strode

volejbols

Ingūna

Šņepste

volejbols

Ieva

Gribuste

volejbols

Lāsma

Pelše

volejbols

Kristīne

Litavniece

volejbols

Laima

Mukāne

volejbols

Laura

Vilcāne

volejbols

Zoja

Jakimova

volejbola trenere

Anita

Kažemāka

vieglatlētika

Dairis

Rinčs

vieglatlētika

Toms

Kunakovs

vieglatlētika

Ronalds

Vucāns

vieglatlētika

Diāna

Nikiforova

vieglatlētika

Kārlis

Sondors

vieglatlētika

Dainis

Gorins

vieglatlētika

Anna

Svetlova

vieglatlētika

Laura

Vaivode

vieglatlētika

Rūdolfs

Vucāns

vieglatlētika

Linards

Šmeiksts

vieglatlētika

Anastasija

Caica

vieglatlētika

Ņikita

Turubanovs

vieglatlētika

Ērika

Gribonika

vieglatlētika

Andris

Ūsāns

vieglatlētika

Ilva

Valdone

vieglatlētika

Leonīds

Valdonis

vieglatlētikas treneris

Viktorija

Neištadte

vieglatlētikas treneris

Aleksandrs

Iļjins

vieglatlētikas treneris

Jānis

Upenieks

vieglatlētikas treneris

Olga

Borisova

vieglatlētikas treneris

Viktorija

Zabalujeva

galda teniss

Emīls

Lutinskis

galda teniss

Alīna

Isajeva

galda teniss

Ksenija

Zabalujeva

galda teniss

Diāna

Afanasjeva

galda teniss

Valērija

Mihailova

galda teniss

Anatolijs

Isajevs

galda tenisa treneris

Ligita

Tumāne

futbols

Iluta

Upeniece

futbols

Edīte

Balckare-Kalniņa

futbols

Laima

Spūle

futbols

Miks

Babris

futbols

Imants

Babris

futbola treneris

Jevģenijs

Nesterovičs

futbola treneris

Juris

Vaivods

džudo

Erika

Podskočeva

džudo

Aleksejs

Sapegins

džudo treneris

Normunds

Ivzāns

vieglatlētika

Dace

Liniņa

vieglatlētikas veterāns

Olga

Borisova

vieglatlētikas veterāns

Ivars

Grandāns

vieglatlētikas veterāns

Feoktists

Pušņakovs

vieglatlētikas veterāns

Pēteris

Trubačs

vieglatlētikas veterāns

Jāzeps

Šņepsts

vieglatlētikas veterāns

Aksels

Ambergs

galda tenisa veterāns

Uģis

Plikgalvis

galda tenisa veterāns

Lūkass

Vucāns

ūdensslēpošana

Aivars

Rubuls

ūdensslēpošana

Toms

Vucāns

ūdensslēpošana

Diāna

Vucāne

ūdensslēpošana

Ivans

Kokins

ūdensslēpošanas treneris

Arta

Bataraga

dambrete

Dzintra

Šmukste

dambretes treneris

Nikola

Djubina

sk. sports kross

Kristaps

Plivda

sk. sports kross

Elīza

Strode

sk. sports kross

Arta

Ūzuliņa

sk. sports kross

Santa

Prikule

sk. sports kross

Lāsma

Beča

sk. sports kross

Helēna

Vanaga

sk. sports kross

Dairis

Bufals

sk. sports kross

Inga

Haritonova

sk. sports kross

Ilmārs

Madelāns

sk. sports kross

Jānis

Ondzuls

sk. sports kross

Pēdējās izmaiņas: 29.05.2013.