Preiļu jaunie džudisti sezonu noslēdz ar uzvarām

18.05.2013.

No 18. līdz 19. maijam Rīgā notika starptautiskais „KYODAI” džudo turnīrs. Ar dažādu valstu un arī Latvijas pārstāvjiem spēkiem mērojās trīs Preiļu sportisti. Mūsējā džudiste Agneta Landsberga spēja pierādīt savu sportisko pārākumu un savā vecuma grupā starp meitenēm ieguva augstāko – 1. vietu sacensībās.  

1. jūnijā Daugavpilī norisinājās džudo turnīrs 1998. – 2002. gadā dzimušiem jauniešiem un 2003. – 2008. gadā dzimušiem zēniem. Sacensībās piedalījās septiņi Preiļu novada jaunie džudisti.

Sportistu treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka preilieši kārtējo reizi pierādīja savu sportisko meistarību pārējo sava vecuma Latgales džudistu vidū. Pirmo vietu turnīrā izcīnīja Rihards Gribusts un Aleksejs Šelkovskis, otrie labākie savā grupā – Ričards Smans un Oļegs Fedorovs. Sacensības organizēja biedrība „Daugavpils Sambo un džudo centrs „Singitaj””. Sveicam jaunos Preiļu džudistus un viņu treneri ar kārtējiem panākumiem !

Džudo sportiskā sezona līdz ar to ir noslēgusies, bet preilieši gatavosies nākamajam cēlienam, lai tikpat nopietni un meistarīgi piedalītos arī sacensībās nākamajā džudo sezonā. Sportisko formu vasarā palīdzēs uzturēt treniņi tepat mājas atmosfērā – stadiona skrejceļos, paredzēts piedalīties arī tradicionālajā starptautiskajā sporta nometnē Alūksnē. Uz šo treniņnometni parasti ierodas vairāku valstu – Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Beļģijas, Lietuvas – sportisti. Iepriekšējos gados mūsējie džudisti ir trenējušies kopā arī ar Izraēlas pārstāvjiem. Treniņi un nodarbības notiek starptautisku treneru – Igaunijas un Beļģijas pārstāvju – vadībā.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.