Jaunieši apgūst jaunu pieredzi par āra dzīves aktivitātēm un kļūst par vienaudžu izglītotājiem Preiļu novadā

30.05.2013.

Divi aktīvi Preiļu novada jaunieši Igors Leitāns un Kristaps Višs no 30.maija līdz 2.jūnijam piedalījās 4 dienu apmācībās, par āra dzīves aktivitātēm, kā pieeju, jauniešu līdzdalības veicināšanai „Patiesība ir tur – Dabā!”.

Jaunieši apguva jaunas zināšanas un metodes, lai veicinātu citu jauniešu aktivitāti tieši brīvā dabā, lai veicinātu citu jauniešu līdzdalību brīvdabas pasākumu un aktivitāšu organizēšanā.

Apmācības notika viesu namā „Rāznas līcis”,  Rēzeknes novadā.

Apmācības organizēja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne”.

Šīs apmācības apguvušie jaunieši Igors un Kristaps tiksies ar novada jauniešiem un dalīsies pieredzē ar apgūtajām zināšanām un līdzdalības metodēm. Jaunieši plāno ar savu piemēru un aktivitāti iedrošināt arī citus jauniešus kļūt aktīvākiem un līdzdarboties dažādu pasākumu un brīvdabas aktivitāšu organizēšanā gan Preiļu novadā, gan citur Latgalē.

Sadarbībā ar Preiļu novada jaunatnes lietu speciālisti šovasar jau tiek plānots organizēt brīvdabas pasākumu jauniešiem Preiļu parkā – ar dažādām aktivitātēm un mūziķu piedalīšanos. 

Sagatavoja:
Preiļu novada Jaunatnes lietu speciāliste
Santa Ancāne
M: 29327010

 

Pēdējās izmaiņas: 30.05.2013.