Preilieši spīdoši startē Latvijas komandu čempionātā galda tenisā vīriešiem

28.05.2013.

Pabeidzot 2012./2013. gada sportisko sezonu, spīdošus panākumus guvusi vīriešu tenisa komanda Preiļi 1 Latvijas 2013. gada komandu čempionāta galda tenisā I līgas sacensībās vīriešiem Preiļu komanda izcīnīja 2. vietu. 

Komandas sastāvā spēlēja Preiļu galda tenisa jaunā zvaigzne – Emīls Lutinskis, Juris Siliņš un Uģis Plikgalvis. Komanda sacensības aizvadīja veiksmīgi. Pirmajā spēlē mūsējie sportisti pieveica Mazsalacas komandu ar rezultātu 4:1, arī otrajā spēlē ar 4:1 tika uzvarēta LU komanda. Trešā spēle norisinājās ar komandu SIA Lignotex, ceturtajā spēlē preilieši zaudēja līderiem, kuri čempionātā izcīnīja 1. vietu – Raketlons-LU komandai ar 1:4.  Noslēdzošajā – piektajā – spēlē ar rezultātu 4:3 Preiļi 1 tenisisti uzvarēja spēcīgo GTK „Namejs”–LU komandu, kura čempionātā palika trešā.

Tā kā 1. līga galda tenisā ir visaugstākā līga šajā sporta veidā, varam droši teikt, ka Preiļi 1 puiši ir ieguvuši godpilnu vietu augstākajā Latvijas galda tenisa sabiedrībā. Otrā preiliešu komanda Preiļi 2 aizvadītajā sezonā spēlēja 3. līgā un sacensībās piedalījās jau ziemā.

Novēlēsim mūsu galda tenisistiem vasarā uzkrāt enerģiju un spēkus, lai nākamajā sezonā varētu atkal pārstāvēt Preiļus un rādīt savu meistarību.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste   

 

Pēdējās izmaiņas: 28.05.2013.