„Izaugsmes Forumā 2013.” uzvar Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda

09.05.2013.

“Izaugsmes Forums” ir komandu sacensības vidusskolēniem par labāko jauno biznesa ideju vai esošā produkta pilnveidi. Šogad pārliecinoši, starp 80 komandām, uzvarēja Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda „Kodols”, kas pārstāvēja Rēzekni. Komandā aktīvi darbojās un savas idejas īstenoja Gints Zarāns, Kaspars Vilcāns un Laima Loginova.

Komandas iecerētais uzņēmums nākotnē piedāvās saviem klientiem inovatīvu, videi draudzīgu un stilīgu produkciju – koka rotaļlietas un aksesuārus – veidotus ar mūsdienīgām tehnoloģijām.

Gatavošanās sacensībām notika reģionāli, speciālistiem vairākkārt klātienē konsultējot komandas no visas Latvijas, laika posmā no februāra līdz aprīlim. Aprīļa sākumā katrā pilsētā tika rīkots 6 stundu pusfināls.

„Izaugsmes Forums 2013.” fināls notika Rīgā, Ķīpsalā 9. – 10. maijā. Sacensību fināla uzdevums bija 24 stundu laikā izveidot prezentāciju, kā arī izstrādāt ekonomiski pamatotu biznesa plānu savas idejas realizācijai, klātesot dažādu nozaru ekspertiem un biznesa konsultantiem. Preiļu Valsts ģimnāzijas audzēkņi kā galveno balvu saņēma budžeta vietas Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) pirmajam studiju gadam, dāvanu karti biznesa mentoringa programmai „Attīstība” kruīza ceļojumus no „Tallink”, kā arī starta kapitāls biznesa uzsākšanai.

Gints Zarāns, komandas dalībnieks

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.