Izdejots „Dancaru” pavasara koncerts

03.05.2013.

3. maijā Preiļu Kultūras namā aptuveni simts deju kopas „Dancari” gan lielāki, gan mazāki tautu dēli un meitas priecēja savus skatītājus – ģimeni, radus, draugus, paziņas – ar savu kārtējo pavasara ieskaņas koncertu.

Tika izdejotas daudz skaistas un lustīgas dejas, radot īstu pavasara noskaņu turpat kultūras nama zālē. Repertuārā tika iekļautas arī tās dejas, kuras tiks dejotas vasarā Dziesmu un deju svētkos Rīgā. Koncertu papildināja viesu kolektīvs „Enku-drenku” ar tā vadītāju Daigu Ozoliņu no Alūksnes, ar kuriem „Dancariem” savstarpējā draudzība izvērtusies jau ilgu gadu garumā.

Sevišķi sirsnīgs paldies par neatkārtojamiem koncertiem, par cīņu dažādos deju konkursos un par acīmredzami lielo mīlestību pret deju tika teikts četriem lielajiem dejotājiem – Sintijai Ertei, Atim Ivanovam, Ervīnam Patmalniekam un Dairim Štageram – , kuriem šis ir pēdējais mācību gads dzimtajā pilsētā.

Koncerta izskaņā dejotājus un kolektīva sirdi, tās vadītāju Ilzi Broku sveica un paldies vārdus par ieguldīto darbu un raitajiem dejotāju dejas soļiem teica Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, Preiļu novada Kultūras centra kultūras menedžere Ināra Urča un kolektīva „Enku-drenku” vadītāja Daiga Ozoliņa. Dejotāji un viņu vecāki izteica milzīgu pateicību Ilzei Brokai par mīlestību pret deju un dejas kā vērtības ieaudzināšanu dejotāju prātos un sirdīs. 

Jolanta Rubine,
Preiļu novada domes lietvedības pārzine

 

Pēdējās izmaiņas: 03.05.2013.