Audzēkņi piedalās vācu valodas konkursā

17.04.2013.

Šī gada 17. aprīlī Preiļu Valsts ģimnāzijā norisinājās vācu valodas konkurss 8.-12. klašu skolēniem „Die Brüder Grimm – ihr Werk, Leben, Land” („Brāļi Grimmi-viņu darbi, dzīve, valsts”), kurā piedalījās Preiļu 1. pamatskolas un Preiļu Valsts ģimnāzijas audzēkņi. Pasākuma laikā tika tēlots, spēlēts, dziedāts, jokots, pārdzīvots, iepazīts un atdzīvināts tik daudz no tām mūsu bērnības pasakām, ko radījuši brāļi Grimmi. Jauniešiem bija jāveic daudzi uzdevumi, ko bija sagatavojuši Ansītis (Ieva Gribuste) un Grietiņa (Arina Jakovļeva).

Visi konkursa dalībnieki, veicot uzdevumus, demonstrēja savas valodas zināšanas un atraktivitāti. Dalībnieku darbu vērtēja objektīva žūrija, kuras sastāvā bija vācu valodas skolotājas: Anita Lazdāne, Vija Pīzele un Mārīte Šķestere.

Vislabāko sniegumu uzrādīja komanda „Aschenputtel” („Pelnrušķīte”), kuras sastāvā darbojās Sintija Erte no 3.DK kursa, Andis Pīzelis no 1. D kursa un Preiļu 1.pamatskolas 9.klases skolniece Laura Repele. Pasākums izvērtās ļoti pozitīvs; par to jāsaka liels paldies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājām par ieguldīto darbu, piedaloties vērtēšanā!

Arina Jakovļeva, 3.DK kursa audzēkne

Pēdējās izmaiņas: 17.04.2013.