Uzņēmumiem unikāla iespēja pieteikties projektā “Biznesa karte”

30.04.2013.

Latvijas Biznesa klubs (LBK) piedāvā uzņēmumiem iespēju iesaistīties projektā “Biznesa karte”, kas mērķēts uz jaunu klientu piesaistīšanu un pārdošanas apjomu palielināšanu uzņēmumiem, tostarp Jūsu.

“Biznesa karte” ir atlaižu karte uzņēmumiem un privātpersonām, kas dod iespēju iegādāties preces un pakalpojumus no uzņēmumiem, kas iesaistījušies projektā, ar noteiktām atlaidēm. Tā ir iespēja ietaupīt patērētājiem un palielināt pārdošanas apjomus – uzņēmumiem, Biznesa kartes dalībniekiem.

Uzņēmumi tiks grupēti pa nozarēm / produktu grupām, veidojot viegli uztveramu un saprotamu piedāvājumu un piesaistot plašu auditoriju. Tas uzņēmumiem var garantēt pastiprinātu auditorijas uzmanību un interesi par viņa produktiem, paaugstinātus pārdošanas apjomu, kā arī kopējo izaugsmi ilgtermiņā. Dalība projektā “Biznesa karte” nodrošinās Jūsu uzņēmumam arī BEZMAKSAS REKLĀMU, jo projekts tiks īpaši reklamēts medijos, arī internetā.

Uzņēmumi, kas vēlas izmantot iespēju un pieteikties dalībai projektā “Biznesa karte”, aicināti aizpildīt pielikumā esošo anketu, sniedzot informāciju par sevi, kā arī norādot produktus un piedāvāto atlaides apmēru. Iespējams norādīt neierobežotu skaitu preces un/vai pakalpojumus.

SVARĪGI! Lūdzu norādiet savām precēm un pakalpojumiem reālu atlaides lielumu no standarta cenas, kuru Jūs varat nodrošināt “Biznesa kartes” (BK) īpašniekiem pastāvīgi, nevis kādu īpašu akciju ietvaros. Dažādām preču / pakalpojumu grupām var būt dažāds atlaides lielums.  BK īpašnieki – Jūsu jaunie un lojālie klienti, atcerieties to!

Aizpildītu anketu līdz š.g. 5. maijam sūtiet uz epastu: info@biznesaklubs.lv ar norādi – Pieteikums Biznesa kartei. Dalība projektā ir BEZ MAKSAS! 

Ar cieņu,
Linda Upīte
LBK projektu vadītāja
info@biznesaklubs.lv
22377140

 

Pēdējās izmaiņas: 30.04.2013.