Panākumi Preiļu sieviešu volejbola komandai

22.03.2013.

Preiļu sieviešu volejbola komandas spēlētājas uzkrājušas bagātīgu pieredzi ar daudziem aizvadītiem čempionātiem aiz muguras. Ieguvušas volejbola tehnikas pamatus jau skolas gados, ar neatlaidīgu degsmi viņas turpina meistarīgi spēlēt arī šobrīd.

Komanda aktīvi piedalās dažāda mēroga turnīros un sacensībās, jo ir lielas šīs spēles entuziastes. Volejbolistes savu komandas spēles mākslu nemitīgi uzlabo kopā ar treneri Zoju Jakimovu un viņas audzēknēm. „Paldies trenerei, kura nekad neatsaka padomu, mudina uz aizraujošāku spēli, un ir sieviešu volejbola krustmāte Preiļu novadā!” tā komandas dalībniece.

23. februārī komanda startēja J.Grīnberga piemiņas kausa izcīņā volejbolā veterāniem Gulbenē. Turnīrā V35+ grupā piedalījās piecas sieviešu komandas – no Gulbenes, Madonas, Rēzeknes, Lizuma un Preiļiem. Preiļu dāmas godam izcīnīja augsto trešo vietu. Komandas veiksmi un iekļūšanu godalgotajā vietā izcīnīja – Jeļena Kozere, Inga Ivanova, Inta Rumaka, Inga Haritonova, Dace Liniņa un Irīna Elste. Par atraktīvāko spēlētāju komandā tika atzīta Inga Ivanova.

Projekta ELRI-130 “Promotion of Healthy Life – Style Organizing Sport Events in Latgale and Pskov Regions” Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas Eiropas Kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros, Rēzeknē no 22. līdz 24. martam notika volejbola turnīrs, kurā preilietes vēlreiz pārliecinājās par savu profesionālo meistarību un ieguva sudraba medaļas. Sacensībās komandu pārstāvēja – Jeļena Kozere, Jekaterina Akentjeva, Inga Haritonova, Inta Rumaka, Inga Ivanova, Irīna Elste, Renāte Kozule, Anželika Ivanova un komandas trenere Zoja Jakimova.

13.aprīlī Jēkabpilī noslēdzās volejbola Latgales amatieru līga sievietēm. Pēc spraigas cīņas ar konkurentēm kopvērtējumā Preiļu komanda izcīnīja uzvaras un ierindojās trešajā vietā. Sacensībās piedalījās – Jeļena Kozere, Jekaterina Akentjeva, Inga Ivanova, Dace Liniņa, Inga Haritonova, Inta Rumaka, Renāte Kozule, Anželika Ivanova, Kristīne Litavniece, Līga Mūrniece, Ingūna Šnepste, Lāsma Pelše, komandas trenere Zoja Jakimova. Par labāko spēlētāju komandā tika atzīta Renāte Kozule.

Paralēli minētajām sacensībām komanda šobrīd mērojas ar spēkiem arī Riebiņu novada čempionātā volejbolā, kurš ir aizsācies 22.martā. 

Preiļu sieviešu volejbola komanda saka lielu paldies Preiļu novada domei par atbalstu.

Vēlam komandai veiksmi un neatlaidību turnīros, neapstājoties pie sasniegtā! 

Jolanta Rubine,
Preiļu novada domes lietvedības pārzine

 

Pēdējās izmaiņas: 22.03.2013.