Priecājamies par Preiļu galda tenisistu panākumiem

19.04.2013.

Marta nogalē Rīgā, LU Ķīmijas fakultātes sporta zālē, norisinājās Latvijas 2013. gada komandu čempionāta galda tenisā I līgas sacensības sievietēm.

3. vietu sacensībās izcīnīja Preiļu komanda, kuras sastāvā spēlēja Marina Kovaļova, Viktorija Zabalujeva un Alīna Isajeva. Meitenes aiz sevis atstāja Jūrmalas, RTU un Jēkabpils komandas, kuras noslēdza fināla sešinieku. Pirmo vietu izcīnīja Rīgas 3. BJSS komanda, otro vietu ieguva LU – US komanda. Apsveicam Preiļu sportistes un priecājamies par panākumiem !

Preiliete Diāna Afanasjeva martā piedalījās jauno galda tenisistu treniņnometnē „Eirokids” Bratislavā (Slovākija). Preiļu novada galda tenisa treneris Anatolijs Isajevs pastāstīja, ka dienas un treniņu režīms nometnē bija spraigs, darbs noritēja nopietni, jo jauno sportistu treneri bija pat Barselonas olimpisko spēļu dalībnieki.

„Eirokids” aktivitātēs piedalījās labākie 50 jaunie galda tenisisti no 20 valstīm – . Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Kipras, Čehijas, Igaunijas, Grieķijas, Īrijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Maltas, Montenegro, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Spānijas, Slovākijas, Šveices, Velsas.

Nometnes dalībnieki piedarījās arī galda tenisa turnīrā, kas norisinājās netālu no Bratislavas. Uz sacensībām bija ieradušies arī sportisti no Latvijas, starp viņiem bija arī Anatolija Isajeva audzēkne Rasma Ormane. Godalgotas vietas mūsējie neguva, bet piedalīšanās turnīrā bija lieliska iespēja izmēģināt spēkus augsta līmeņa sacensībās un novērtēt katram savas spējas. Turnīrs bija arī laba pieredze Diānai Afanasjevai, jo meitene šogad ir pretendentu sarakstā dalībai Eiropas galda tenisa čempionātā.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 19.04.2013.