10. maijā LDDK aicina, Rēzeknē bezmaksas seminārs par publisko privāto partnerību

10.05.2013.

Sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Biznesa resursu centrs Latgales darba devējiem maijā piedāvā trīs dienu semināru „Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības veicināšana” (PPP).

Pateicoties ESF un Latvijas valsts atbalstam, šie kursi Latvijas darba devējiem ir bezmaksas.

Aicinām pieteikties un profesionālu, augsti kvalificētu ekspertu vadībā noskaidrot: Kā ikviens var piedalīties reģiona attīstības plānošanā? Kā veidot reģiona stratēģiju? Kas ir PPP? Kā īstenot projektu, lai ieguvēji ir gan valsts, gan uzņēmēji, gan sabiedrība? Kā kļūt par valsts partneri publiskajos iepirkumos?

Norises vieta: Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95

Norises laiks: 10.maijā ar turpinājumu 17. un 24.maijā

Pieteikšanās – atsūtot aizpildītu pielikumā pievienoto pieteikuma anketu uz e-pastu: info@comperio.lv

Vairāk informācijas par projektu un semināriem, zvanot uz: 26569525 vai mājas lapā http://comperio.lv/?id=346

Aicinām Jūs pieteikties un iegūt aktuālāko informāciju par pašvaldību attīstību un publisko – privāto partnerību augsti kvalificētu lektoru vadībā. Turklāt Jums būs iespēja neformālā gaisotnē satikties ar sava reģiona darba devējiem un pašvaldību pārstāvjiem. Noslēgumā visiem dalībniekiem tiks izsniegti arī apliecinoši sertifikāti.

LDDK Biznesa resursu centrs Rēzeknē un Ludzā šī gada rudenī piedāvā vēl arī šādas mācību programmas:

  • · „Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs (SD) un cilvēkresursu vadība”, piedaloties šajos kursos Jūs uzzināsiet: Kāpēc nepieciešama darba devēju iesaistīšanās sabiedriskās aktivitātēs? Kas jāzina un jāprot mūsdienīgam vadītājam? Kā atrisināt strīdus sarunu, samierināšanas un mediācijas ceļā? Kursi notiks šī gada septembrī Ludzā.
  • · „Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība” (KSA), šajā mācību programmā noskaidrosiet: Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? Kāpēc sociāli atbildīgs bizness ir ienesīgs? Kā pašvaldība var atbalstīt godīgu biznesu? Kursi notiks šī gada oktobrī Rēzeknē.

Pielikumā plašāka informācija par šo projektu, piedāvātajām mācību programmām un pieteikuma anketa.

Šo iespēju kopš 2010.gada jau izmantojuši vairāk nekā 1100 darba devēju un pašvaldību pārstāvji visā Latvijā, kuri augsti novērtēja gan kursos gūtās zināšanas, gan lektoru profesionalitāti.

Panākumiem bagātu nedēļu!

Ar cieņu,
LDDK Biznesa resursu centrs
26569525 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.