Aicina pieteikties jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, apmācībām 16. – 19. maijā par sociālajiem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai

16.05.2013.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni” aicina pieteikties jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, apmācībām par sociālajiem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai, kas notiks 16. – 19. maijam, viesnīcā “KOLONNA Hotel Rēzekne”, Brīvības iela 2, Rēzekne.

Apmācības par sociālajiem medijiem un to izmantošanu aktīvas līdzdalības veicināšanai Latgales reģionā „Esi viens no 23%”

Vai zināji, ka 79% Eiropas iedzīvotāju, kuriem ir pieeja datoram, izmanto sociālos medijus? Kā liecina pētījumi, 23% eiropiešu iesaistās sociālajos medijos, kā radītāji, t.i., izveido emuāru vai savu mājas lapu, augšupielādē video, audio un mūziku, ko paši ir radījuši vai raksta stāstus, ko pēc tam publicē.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina arī tevi būt vienam no 23%!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni” aicina pieteikties jauniešus un visus tos, kuri strādā ar jauniešiem, apmācībām par sociālajiem medijiem aktīvas līdzdalības veicināšanai, kas notiks no 16. – 19.maijam, viesnīcā “KOLONNA Hotel Rēzekne”, Brīvības iela 2, Rēzekne.

Apmācību mērķis: veicināt  dalībnieku izpratni par aktīvu līdzdalību, uzlabot dalībnieku prasmes  un zināšanas par sociālo mediju izmantošanu  aktīvas līdzdalības veicināšanai.

Dalībnieku profils:

–          Jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. 

–          Visi tie, kuri strādā ar jauniešiem, bez vecuma ierobežojuma.

–          Dalībniekiem ir motivācija iesaistīties un iesaistīt arī citus jauniešus kādas problēmas vai situācijas risināšanā vietējā sabiedrībā.

–          Dalībniekiem ir pamatzināšanas par sociālajiem tīkliem.

Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Apmācības notiks latviešu valodā. Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu. Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Apmācības vadīs Santa Krastiņa un Māris Resnis

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi evita.fridrihsone@redcross.lv vai pa faksu + 371 67336652 līdz 2013.gada 5.maijam. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Evita Fridrihsone 67336653 vai 26430961, vai pa e-pastu: evita.fridrihsone@redcross.lv

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.