Preiļu novada dome aicina pieteikties skolēnus darbam vasaras brīvlaikā

17.04.2013.

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, Preiļu novada skolēniem būs iespēja vasaras brīvlaika daļu izmantot lietderīgā darbā savā pilsētā vai lauku ciematos. Preiļu novada dome aicina pieteikties darbam vasarā skolēnus no 13 līdz 18 gadiem, kuri mācās Preiļu novada vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādēs un kuru dzīvesvieta deklarēta Preiļu novadā.

Pašvaldība paredz šogad vasarā nodarbināt ap 50 skolēniem. Kā nosaka likumdošana, 13 un 14 gadus veci skolēni tiks nodarbināti četras stundas dienā, bet jaunieši no 15 gadu vecuma strādās sešas stundas dienā. Nodarbinātības projekts ilgs no 1. jūlija līdz 12. augustam. Darbam vasaras brīvlaikā jāpiesakās Preiļu novada domes apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā, 1. stāvs, Raiņa bulvāris 19, līdz 24. maijam (ieskaitot). Pieteikt bērnu var viens no vecākiem vai aizbildnis, aizpildot domes kancelejā noteikta parauga iesniegumu, kur tiek norādīta informācija par skolēnu. Noteikumi par kārtību, kādā organizējami skolēnu nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā Preiļu novadā un iesnieguma veidlapa no 24. aprīļa būs pieejami www.preili.lv.

Noteikumi par kārtību, kādā organizējami skolēnu nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā Preiļu novadā (PDF) 

Iesnieguma veidlapa (DOC) 

Ja pieteikumu būs vairāk nekā pašvaldības teritorijā paredzēto darba vietu skaits, iesniegumus izskatīs Pašvaldības izveidota Darba grupa.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.