31. maijā Preiļu parka estrādē Vasaras sezonas atklāšanas sarīkojums – SADZIEDĀŠANĀS DIŽKONCERTS „ATKAL, ATKAL IR DEBESIS PUŠU”

31.05.2013.

31. maijā plkst. 20.00 Preiļu parka estrādē  Vasaras sezonas atklāšanas sarīkojums.

Brīvdabas dižkoncerts ”Atkal, atkal ir DEBESIS PUŠU”.

Koncerta dalībnieki: Ieva Akuratere, Olga Rajecka, Edīte Baušķeniece, Raimonda Vazdika, Dainis Dobelnieks, Ilona Stepanova, Edgars Krūmiņš, Antra Stafescka, Aldis Siliņš. TDA „Līgo” bērnu studija.

Plkst. 22.00 – ZAĻUMBALLE.
Spēlē grupa GALAKTIKA

Ieeja –
Ls 2.00,
Ls 1.00 – pensionāriem un sākumskolas vecuma bērniem

SADZIEDĀŠANĀS DIŽKONCERTS „ATKAL, ATKAL IR DEBESIS PUŠU”

Visiem zināmas un iemīļotas dziesmas, dejas, krāšņums, dzirkstoša enerģija , nebeidzama

līdzi dziedāšana kopā ar populāriem dziedātājiem, grupām un aktieriem koncertprogrammā „Atkal, atkal ir debesis pušu”

Koncertā piedalīsies – Latvijas estrādes leģendārais kvartets „Eolika”, grupa „Dāmu pops”, jaunā dziedātāja Antra Stafecka, aktieri Raimonda Vazdika un Aldis Siliņš, dziedātājas Ieva Akuratere un Olga Rajecka, tautas deju ansambļa „Līgo” bērnu studija Jāņa Purviņa vadībā un daudzi, daudzi citi dziedātāji, dejotāji un aktieri, kopā vairāk kā 50 cilvēku sastāvā.

Redzat – atkal ir debesis pušu, atkal ielāpi jāuzliek tām!

Visa koncerta garumā skatītājus gaidīs patīkami pārsteigumi, viens no lielākajiem būs vienīgās Latvijas dziedošo sieviešu grupas „Dāmu pops” atgriešanās. Grupā notikušas izmaiņas – Olgai Rajeckai, Edītei Baušķeniecei un Ievai Akuraterei pievienojusies aktrise Raimonda Vazdika.

Grupas dalībnieces ir gatavas pārsteigt ar krāšņiem priekšnesumiem un sievišķīgu šarmu, kā arī elegantiem un speciāli darinātiem tērpiem, visas ir lieliskā formā: enerģiskas, dzīvespriecīgas un katra bagāta ar savu uzkrāto dzīves pieredzi. „Dāmu pops” repertuārs paliek nemainīgs, tas ir tāpat kā labs vīns, kurš ar gadiem kļūst arvien labāks, gluži kā filmas un izrādes, kuras gribas skatīties atkal un atkal. Koncertā skanēs grupas skaļākie hīti „Varbūt rīt”, „Piedod man” „Tu līdzās ej”, „Ar savādu smaidu” un „Par rozēm”

Koncertā uz skatuves kāps arī 80 – to gadu populārais estrādes kvartets – „Eolika”, grupas izpildījumā varēs dzirdēt lielākos grāvējus – „Zemeņu lauks”, „Tava atnākšana”, „Tu smejies sapnī”, „Lielā zive” un R.Paula dziesmu popūriju.

Koncertprogrammā satikšanās būs arī ar dziedātāju Antru Stafecku, kura koncertā dziedās savas populārākās dziesmas – „Nepasauc, nepiesauc” un „Vētra nāk”

Plašo koncerta mākslinieku sastāvu papildinās Dailes teātra aktieris Aldis Siliņš, kas pazīstams arī kā Donāts no populārā TV3 seriāla „Uguns Grēks”.

Alda Siliņa izpildījumā varēs dzirdēt populārākās teātra izrāžu dziesmas.

Koncertā uzstāsies arī dziedoši bērni un jaunieši – Gintas Krievkalnas, Lienes Šomases, Rūtas Dūdumas, Madaras Celmas, Ievas Kerēvicas un Anmary spožākie audzēkņi no studijas „Zvaigžņu sala”

Ar krāšņiem deju numuriem programmu kuplinās Tautas deju ansambļa „Līgo” bērnu studija, mākslinieciskā vadītāja un atzītā horeogrāfa Jāņa Purviņa vadībā.

Programmas izskaņā būs lielā mākslinieku sadziedāšanās ar publiku, kuras kulminācijā izskanēs Imanta Kalniņa „Lilioma dziesma”.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.