Noskaidroti Latgales atklātā galda tenisa čempionāta uzvarētāji

17.04.2013.

Preiļos noslēdzies kārtējais individuālais Latgales atklātais čempionāts galda tenisā. Turnīrs norisinājās trijās kārtās.

Preiļu novada galda tenisa menedžeris Voldemārs Limanis pastāstīja, ka sacensību katrā kārtā piedalījās dažāds dalībnieku skaits, kopumā vairāk nekā 50 dalībnieku no vairākām Latvijas pilsētām – Rīgas, Dobeles, Aizkraukles, Jēkabpils, Līvāniem, Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Gulbenes un Preiļiem.

Čempionātā kopvērtējumā 1. vietu pārliecinoši izcīnīja Anatolija Isajeva audzēknis, preilietis Emīls Lutinskis. 2. vietā ierindojās Juris Siliņš (Smiltene), 3. godalgotā vieta čempionātā – Jurijam Šmagram (Daugavpils).

Kā parasti, atsevišķi tika vērtēti galda tenisa veterāni. Šoreiz 40 – 50 gadu grupā 1. vietu ieguva Aivars Kokins (Jēkabpils), 2. vietā ierindojās Igors Čerņavskis (Daugavpils), trešais spēcīgākais šajā grupā – Jānis Matisāns (Aizkraukle).

50 – 60 gadu vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Bruno Losāns (Rēzekne), 2. vietā – Viktors Martinovs (Preiļi), trešais labākais – Staņislavs Šurpickis (Aizkraukle). 60 un vecāki grupā 1. vietu čempionātā ieguva Alberts Veigurs (Jēkabpils), 2. vietu izcīnīja Guntis Šēnhofs, trešajā vietā – Voldemārs Limanis (Preiļi).

20. aprīlī Preiļu galda tenisisti piedalīsies Rēzeknes kausa izcīņas sacensībās galda tenisā, bet no 3. maija līdz 5. maijam norisināsies Baltijas galda tenisa veterānu čempionāts Jonišķos (Lietuva), kur plāno sacensties arī preilieši.