1. maijā – gaidām velodraugus Preiļos! Sacensību „Preiļupes līkloči” MTB riteņbraukšanā nolikums

01.05.2013.

Nu jau trešo gadu velodraugi gan no Preiļu novada, gan ciemiņi no attālākām malām tiek aicināti piedalīties Preiļu novada atklātajās sacensībās „Preiļupes līkloči”.

Korekcijas, iespējams, ieviesīs aizkavējies pavasaris, un trase solās būt grūtāk izbraucama, bet domāju, ka tas nespēs atturēt īstos velomīļus izbaudīt kādu dabas sagādātu „odziņu”. Daudziem te sanāks atklāt 2013. gada velo sezonu ar turpinājumu SEBa vai Sportlata posmos. Tātad pēdējais laiks vilkt ārā no šķūnīša savu ‘dzelzs rumaku’ un izmest vakarpusē kādu loku māju apkārtnē, lai pārliecinātos par savu un braucamā gatavību gaidāmajam pārbaudījumam. Laika apstākļi sola piedzīvojumiem bagātu izbraucienu!. Iepazīsimies ar nolikumu un tiksimies 1. maijā Preiļu parkā!.

Sekojiet informācijai, jo pēkšņa ziemas atgriešanās var ieviest izmaiņas sacensību grafikā.

Preiļu novada atklāto sacensību „Preiļupes līkloči” MTB riteņbraukšanā nolikums

Apstiprinu:
Preiļu novada domes pr-tājs A.Adamovičs
2013. gada aprīlī

 

I Mērķis un uzdevumi.

   1.Popularizēt MTB sportu kā visiem pieejamu aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu.

   2. Popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli.

   3. Veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu Preiļu novada darba kolektīvos.

   4. Noskaidrot labākos sportistus velokrosā dažādās vecuma grupās.

II Laiks un vieta.

   Sacensības notiks 2013.gada 01.maijā plkst.12.00 pie Preiļu pilsētas parka estrādes.

III Sacensību vadība.

   Sacensības organizē Preiļu novada dome . Sacensību galvenais tiesnesis Leonīds Valdonis, sekretāre – Viktorija Neištadte.

IV Dalībnieki.

   Sacensībās piedalās Preiļu novada iedzīvotāji un viesi. Sporta klasē dalībnieki sadalīti sekojošās vecuma un dzimuma (S-sieviešu, V-vīriešu) grupās:

         SV  Kadeti – 2000.g.dz. un jaunāki;

         SV  Jaunieši– 1997. – 99.g.dz.;

         SV  Juniori– 1994 – 1996.g.dz.;

         SV  Elite – 1974.-1993.g.dz.;

         SV  Seniori – 1964.– 1973.g.dz.;

         V  Veterāni – 1954.-1963.g.dz., S Veterānes – 1963.g.dz. un vecākas;

         Ļ.cien.kungi – 1953.g.dz. un vecāki

 

    Komandu vērtējumā tiek vērtēti 3 vīr.+1 siev. labākie rezultāti Sporta klasē neatkarīgi no vecuma grupas summējot izcīnītās vietas. Uzvar komanda ar mazāko punktu skaitu. Vienādu punktu gadījumā augstāka vieta komandai, kurai labāks rezultāts Elites grupā, ja arī šeit rezultāts nemainās pārsvars komandai ar vairāk augstākajām vietām.

    Tautas klasē startē dalībnieki ar jebkura veida velosipēdiem neatkarīgi no vecuma un dzimuma.

    Iesācēji – 2002.g.un jaunāki.

V Programma.

   Sacensības notiek trijās dažāda garuma distancēs, kur Lielo dubultloku – 37 km veic V Elite, V Seniori, Lielo loku – 22 km veic SV Jaunieši, SV Juniori, S Elite, S Seniori, SV Veterāni, Ļ.cien.kungi.  Mazo loku – 15 km veic SV Kadeti un Tautas klase, bet Iesācēju loku– 8 km veic Iesācēji. Starts kopējs, bet no atsevišķiem starta koridoriem.

   Bērnu sacensības: plkst.: 11.30 500 m – 1000 m distancēs sacenšas bērni divās vecuma grupās – 4 – 5-gadīgie un 6 – 7-gadīgie. Katram finišējušajam maza balviņa no sacensību atbalstītājiem.

VI Pieteikšanās.

   Dalībnieki piesakās līdz 30.aprīlim plkst.13.00 elektroniski vai telefoniski: preilubjss@inbox.lv; tel..:65322649. Pēc iepriekšējas pieteikšanās dalības maksa uz vietas- pieaugušajiem – Ls 1,-; skolēniem – Ls 0.50. Piesakoties sacensību dienā uz vietas līdz plkst.11.30 dalības maksa dubultā. Bērnu sacensības bez iepriekšējas pieteikšanās.

VII Apbalvošana.

   Individuāli I-III vietu ieguvēji Sporta klasē katrā vecuma grupā tiek apbalvoti ar Preiļu novada domes medaļām un diplomiem. Komandu vērtējumā I – III vietu ieguvēji ar garšīgām balvām no sacensību atbalstītājiem. Ar kausiem tiek apbalvoti Preiļu novada labākie MTB braucēji individuāli sievietēm un vīriešiem. Ar kausiem tiek apbalvoti I – III vietu ieguvēji absolūtajā vērtējumā vīriešiem – 37 km distancē un sievietēm 22 km distancē. Ar saldajām balvām no t/c „Oga” tiks apbalvoti godalgoto vietu ieguvēji komandu cīņā un Preiļu novada iestādes vai uzņēmuma darbinieku kuplāk pārstāvētais kolektīvs. Tiks sumināti veiksmīgākie  Iesācēju klasē.

VIII Nosacījumi.

   Dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselības stāvokli sacensību laikā un to apliecina ar parakstu pieteikuma anketā. Veloķiveres ir obligātas, kuras ierobežotā skaitā par simbolisku samaksu varēs iznomāt starta vietā. Sacensību organizatori neatbild par dalībnieku iespējamām traumām, sadursmēm , kritieniem un citiem nelaimes gadījumiem trasē. Sacensībās ir atļauts piedalīties ar visu veidu velosipēdiem. Nolikums un iepazīšanās ar to ir arī uzaicinājums uz sacensībām. Uz tikšanos Preiļupes līkločos!

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.