Skrējiena “Cīruļputenis 2013” Preiļos rezultāti

13.04.2013.

Rezultāti vīriešiem (XLS) 

Rezultāti sievietēm (XLS) 

Ziemīgos laikapstākļos aizritējis „Cīruļputenis-2013”

Jau septīto gadu notika skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām „Cīruļputenis-2013” – šogad ar krietni ziemīgu pieskaņu. Iespējams vēlais pavasaris atturēja vienu otru vietējo no dalības skrējienā – vismaz gribas tā domāt. Laika apstākļi toties neatturēja skrējējus mērot ceļu no Daugavpils, Jēkabpils, Gulbenes, Rēzeknes, Rīgas, Cēsu novada, Līvāniem un pat no Lietuvas. Laika apstākļi skriešanai bija lieliski – aizkavējies sniegs tikai ieviesa mazas korekcijas attiecībā uz ierasto distanci. Kā arī tika gaidīts par uzvarētāju 8 km distancē kļuva daugavpilietis Dmitrijs Jurkevičs. Sīvā spēkošanās par 2.vietu starp daugavpilieti Andreju Domaņinu un jēkabpilieti Anatoliju Macuku noslēdzās ar pirmā uzvaru. Ne mazāk spraigas attiecību skaidrošanas līdz pēdējam  metram notika arī 2km ,4 km un 6 km skrējienu distancēs. Dāmām 3 apļu jeb 6 km distancē jau no pašiem pirmajiem metriem iezīmējās līderu trio. Distances vidū atrāviens, kuru izdevās saglabāt līdz finišam padevās līvānietei Kitijai Valterei. Aiz viņas finišēja rīdziniece Diāna Panovska, kurai izdevās „aizmukt” no daugavpilietes Valērijas Linkēvičas. No mūsējiem pie uzvarām savās vecuma grupās kļuva Raivo Liniņš, Mārcis Adamovičs, Anna Svetlova un Feoktists Pušņakovs, bet uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena kāpa Ivo Haritonovs, Rainers Trubačs, Arta Ūzuliņa, Ilva Valdone, Laura Vaivode un Austris Bogdanovs.

Visu septiņpadsmit grupu 1.-3. vietu ieguvēji tika apbalvoti ar Preiļu novada domes diplomiem un medaļām. 1.-6. vietas ieguvēji saņēma T-kreklus ar sacensību logo no a/s „Preiļu siers”. Vīriešiem 8 km ,bet sievietēm 6 km distancē pirmo sešu vietu ieguvēji absolūtajā vērtējumā saņēma a/s SEB bankas Preiļus filiāles naudas balvas, bet katrs finišējušais dalībnieks Meistaru un Tautas klasē tika pie garšīga saldā našķa no a/s „Latgales piens”. Sakām lielu paldies šo uzņēmumu vadītājiem par atbalstu šim pasākumam jau daudzu gadu garumā. Paldies SIA „Arka” par silto tēju finišā ko noorganizēja Ārijs Vucāns un tortēm Tautas klases atraktīvākajiem skrējējiem. SIA „Dija” pasniegtās balvas Preiļu novada labākajiem jaunajiem skrējējiem savā īpašumā ieguva Raivo Liniņš – 1.vieta 2002.g.dz. un jaunāki grupā un Arta Ūzuliņa  par 3.vietu  2000.-01.g.dz.meitenēm.  Uzvarētājiem grupās speciālbalvas no vīngliemežu audzētāja Aiņa Novika. Nevar nepieminēt nenogurdināmo Zentu Igolnieci ar savu brigādi un Preiļu Ceļu policijas darbiniekus, kā arī Jāni Ziediņu par atbalstu un atsaucību šo sacensību organizēšanā. Un, protams, šīs sacensības iemantojušas popularitāti skrējēju vidū arī ar raito tiesnešu darbu. Visiem paldies par atbalstu un sapratni!

Visi sportiskie un fiziskās aktivitātes atbalstošie būs gaidīti nu jau tradicionālajās Preiļu novada sacensībās „Preiļupes līkloči” MTB riteņbraukšanā 1. maijā! 

Leonīds Valdonis – sacensību galvenais tiesnesis 

 

Pēdējās izmaiņas: 13.04.2013.