Lieldienas Dienas centrā

03.04.2013.

Sniegoti saulaino Lieldieniņu Sociālā dienesta Dienas centrs atzīmēja patīkamās noskaņās ar pavasara vēstnesi un viņa palīgiem – zaķenēm un gailēnu, kuri cītīgi darbojās pasākuma norises laikā. Dziedājām, spēlējām, skaitījām dzejoļus, minējām mīklas, lasījām ticējumus, organizējām olu kaujas, radošajā darbnīcā dekorējām skaistas oliņas, grauzām burkānus un baudījām no sirds citas Lielās dienas izdarības. Klātesošos zaķenes cienāja ar kraukšķīgiem, sulīgiem burkāniem, tika noteikta olu kauju uzvarētāja.

Paldies mazajiem māksliniekiem un viņu skolotājām – L. Sondorei, I. Savickai, K. Saulišai no Mūzikas un mākslas skolas par brīnišķīgu sniegumu. Pateicamies skanīgo dziesmu izpildītājām – ansambļa „Kaļinuška” pārstāvēm, kā arī Dienas centra jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kuri bija uzmeistarojuši Lieldienu dekorācijas un brīnišķīgus cāļus – dāvaniņas mīklu atminētājiem. Visiem nāksliniekiem, pateicībā par uzstāšanos tika sarūpētas dāvaniņas.

Katra sirdī modās pavasaris, plaukstošo pūpolu un bērzu smarža stiprināja pārliecību, ka drīz, pavisam drīz plauks sniegpulksteņi.

Liene Gžibovska,
Preiļu Sociālā dienesta Dienas centra vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.