Sākusies pieteikšanās konkursam „Gada lielģimene”

03.04.2013.

Gatavojoties Starptautiskajai ģimenes dienai, sākusies pieteikšanās konkursam „Gada lielģimene”, kas norisinās jau ceturto gadu. Līdz 1.maijam var nominēt titula kandidātus, savukārt uzvarētājus paziņos 11.maijā Lielo ģimeņu dienas pasākumā Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Titulam „Gada lielģimene”, kuru piešķir Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un BIGBANK, var pieteikt ikvienu saliedētu, darbu mīlošu un aktīvu Latvijas ģimeni -, kurā aug trīs un vairāk bērnu.

Pēc Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētāja Leonīda Mucenieka vārdiem, titula „Gada lielģimene” pasniegšana jau kļuvusi par tradīciju, kuras mērķis ir godināt un paust cieņu saliedētām un stiprām Latvijas daudzbērnu ģimenēm. „Mēs esam pārliecināti, ka augt kuplā ģimenē – tas jau pats par sevi ir liela vērtība, un tieši šādu domāšanas veidu mēs vēlamies popularizēt ar konkursa starpniecību. Jau trīs gadus mums ir bijusi iespēja godināt lieliskas ģimenes, un mēs gaidām aktīvu dalību arī šogad,” uzsver L.Mucenieks.

2012.gadā „Gada lielģimenes” titulu ieguva piecu bērnu Vietnieku ģimene no Vecumniekiem. Kā uzsvēra kandidatūras pieteicēja, viņi ir daudzbērnu ģimenes paraugs – gandrīz visi bērni apmeklē mākslas un mūzikas skolu, meitas gūst labus panākumus vieglatlētikā Latvijas mērogā, turklāt, cik vien iespējams, ģimene iesaistās sabiedriskajās aktivitātēs un palīdz citiem.

Lai pieteiktu kandidātu, pieteikums jāiesniedz rakstveidā, izmantojot elektronisko pieteikuma formu www.bigbank.lv/lv/bigbank/lielogimenudiena, vai arī tas jāsūta pa pastu uz adresi: Brīvības iela 151, Rīga, LV-1012 ar norādi „BIGBANK Lielo ģimeņu diena 2013”. Iesniegumā jānorāda informācija par ģimenes locekļiem, vecāku darbavietām, kontaktinformācija, dzīvesvietas adrese, kā arī – ģimenes apraksts un argumentācija brīvā formā. Pieteikumā jānorāda iesniedzēja vārds un kontaktinformācija. Savus priekšlikumus goda titula piešķiršanai var iesniegt jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kā arī institūcijas un uzņēmumi.

 

Titula “Gada lielģimene” ieguvēju noteiks īpaša komisija, kurā darbosies Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks, Lielo ģimeņu dienas patronese Zane Vaļicka-Pētersone, BIGBANK vadītājs Latvijā Pāvels Gilodo. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Lielo ģimeņu dienā, kas norisināsies 11.maijā Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Titula ieguvējs saņems goda rakstu un naudas balvu no BIGBANK LVL 500 apmērā (pēc nodokļu nomaksas).

Lielo ģimeņu dienas un konkursa „Gada lielģimene” iniciatori un organizatori ir Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un BIGBANK. Paralēli norisinās arī eseju konkurss „Es un mana ģimene”, kurā daudzbērnu ģimenes aicinātas dalīties savos stāstos. Līdz 3000 zīmēm garās esejas (vai divas A4 lapas rokrakstā) var iesniegt līdz 1.maijam, un arī tā uzvarētāji tiks paziņoti 11.maijā.

BIGBANK Lielo ģimeņu diena Latvijā notiek jau septīto gadu, savukārt tās laikā goda titula „Gada lielģimene 2013“ piešķiršana notiks ceturto reizi. Ģimenes dienas pasākumi notiks vienlaicīgi Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Ar informāciju par Lielo ģimeņu dienu un konkursu nolikumiem var iepazīties www.bigbank.lv/lv/bigbank/lielogimenudiena.

Papildu informācija:

Andrejs Žmiļevskis,

BIGBANK AS Latvijas filiāle

Tālr. 67508674

E-pasts: andrejs.zmilevskis@bigbank.lv

 

Leonīds Mucenieks

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība
Mob. +371 29378045

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.