Aicina balsot par radošā konkursa „Vide 2.0” favorītiem

03.04.2013.

Noslēdzoties darbu iesūtīšanas termiņam SIA “Zaļā josta” organizētajā vides plakātu konkursā „Vide 2.0”, pēc žūrijas vērtējuma izvirzīti labākie. Līdz ar aprīļa sākumu darbi apskatāmi un nodoti publiskai vērtēšanai zaļā dzīvesveida medijā „Tīrai Latvijai” www.tirailatvijai.lv, kur ikviens interesents aicināts balsot par labākajiem darbiem, tādējādi nosakot konkursa simpātiju balvas ieguvējus. Balsošana norisināsies no šī gada 3. aprīļa līdz 14. aprīlim. 

Konkursam iesūtīti 20 darbi – vides aizsardzības plakāti, kas atspoguļo tēmu par  vides saudzēšanu vai kādu ar vidi saistītas problēmas risinājumu. Konkursa dalībnieki tika sadalīti trijās vecuma grupās: jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem, jaunieši vecumā no 20 līdz 24 gadiem, kā arī dalībnieku grupa no 25 gadu vecuma un vairāk. Visaktīvākie bijuši dalībnieki vecumā no 16 līdz 19 gadiem. Lielākoties konkursa dalībnieki izvēlējušies veidot radošos darbus par atkritumu šķirošanu, kā arī par cilvēka ietekmi uz vidi.

Konkursa uzvarētāju darbi pēc konkursa noslēguma būs apskatāmi vides reklāmas stendos pilsētas ielās, pateicoties vides reklāmas operatora „JCDecaux Latvija” atbalstam.

SIA „Zaļā josta” pateicas konkursa atbalstītājiem – vides reklāmas operatoram „JCDecaux Latvija”, interneta portālam „TVNET”, kā arī SIA „Digitālā Pele”.

Plašāka informācija:
Madara Kavace

SIA „Zaļā josta” pārstāve
Tālr.: 67808294
E-pasts: madara.kavace@zalajosta.lv
www.zalajosta.lv

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.