Preiļu jaunajiem džudistiem turnīros godalgotas vietas

09.03.2013.

9. martā norisinājās XVIII starptautiskais džudo turnīrs Igaunijas pilsētā Veru. Preiļu novada džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka sacensībās piedalījās vairāku valstu sportisti. Bija ieradušies jaunie džudisti no Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Latvijas. Kopumā turnīrs bija labs, katrs jaunais sportists konkurencē ar citiem līdzvērtīgiem censoņiem varēja just savas stiprās un vājās puses un redzēt arī iespējas tālākai izaugsmei.

Mūsu jaunā džudiste Agneta Landsberga spēja parādīt labu sniegumu, izcīnot savā grupā 3. vietu turnīrā. Pārējie trīs sportisti, kuri piedalījās sacensībās, palika rezultātu tabulas vidusdaļā.

Jau pēc nedēļas – 16. martā – Rīgā notika vietējā mēroga džudo turnīrs, kur ar citiem Latvijas džudistiem savā meistarībā mērojās arī Preiļu jaunieši – Juris Vaivods, Edijs Valainis un Deins Vilcāns. Kā mūs informēja Aleksejs Sapegins, Juris Vaivods parādīja ļoti labu sniegumu, sacenšoties ar vienu pakāpi vecākiem sportistiem, Juris šai grupai būtu piederīgs tikai nākošgad, tomēr zēns spēja likt lietā visas treniņos gūtās prasmes un turnīrā ieguva 2. vietu.

Sveicam mūsu sportistus un gaidām jaunus rezultātus, jo preilieši plāno piedalīties arī citos čempionātos, kuri notiks šajā pavasarī Latvijā.

Preiļu džudo klubs „Jaunība LV” aicina savā pulkā bērnus un jauniešus, sākot no pirmsskolas vecuma, kuri vēlas trenēties, attīstīt sevi un gūt jaunus izaicinājumus, piedaloties arī sacensībās. Interesenti tiek aicināti griezties pie džudo klubs „Jaunība LV” trenera A. Sapegina personīgi vai zvanīt pa tālr. 26546518.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.