Preiļu novada dome aicina darbā Lietvedības pārzini

19.03.2013.

Darba pienākumi:*

 informācijas par domes darbu, novada aktualitātēm sagatavošana un izplatīšana plašsaziņas līdzekļiem;

 www.preili.lv satura kontrole, informācijas atjaunināšana, aktualitāšu nodrošināšana;

 aizvietot pašvaldības sekretāri un apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centra speciālisti ikgadējā atvaļinājuma laikā

Prasības:*

 augstākā izglītība, ieteicama augstākā humanitāro vai sociālo zinātņu izglītība;

 pieredze darbā ar masu medijiem un preses relīžu sagatavošanā;

 latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas krievu un angļu valodas zināšanas;

 labas iemaņas darbā ar MS Office, Adobe Photoshop, DocLogix, Content Management System (CMS) programmām;

 lietvedības principu pārzināšana;

 B kategorijas auto vadītāja apliecība

Piedāvājam:*

 darbu uz pilnu slodzi;

 konkurētspējīgu atalgojumu;

 labiekārtotu darba vidi;

 profesionālu izaugsmi.

* Iepazīties ar Lietvedības pārziņa amata aprakstu (PDF)

Motivācijas vēstuli un CV līdz 2013. gada 26. martam (ieskaitot) sūtīt uz e-pastu: vakance@preili.lv vai pa pastu Preiļu novada domei, Raiņa bulvāris 19, Preiļi, LV-5301 ar norādi „Lietvedības pārziņa vakancei”.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.