20. martā – atvērto durvju diena LU Datorikas fakultātē

20.03.2013.

Trešdien, 20. martā, plkst. 12.30 Latvijas Universitātes Datorikas fakultātē (Rīgā, Raiņa bulvārī 19, 3. stāvā, 16. auditorijā) notiks Atvērto durvju diena. Tās laikā skolēniem būs iespēja uzzināt sev noderīgu informāciju par studiju programmām, studiju procesu un ārpusstudiju aktivitātēm. Pasākums būs skatāms arī tiešraidē LU portālā.

Studēt gribētājus uzrunās gan fakultātes dekāns, gan bakalaura studiju programmu direktori, kas detalizēti izstāstīs par fakultātes piedāvātajām studiju programmām, studiju uzsākšanu, studiju procesu un nākotnes perspektīvām. Savukārt, ar iespējamām ārpusstudiju aktivitātēm iepazīstinās studentu pašpārvaldes pārstāvji.

Atvērto durvju diena Datorikas fakultātē būs aplūkojama arī tiešraidē Latvijas Universitātes portālā www.lu.lv/tiesraide, kā arī vēlāk būs apskatāms pasākuma video ieraksts. Tiem skolēniem, kam nebūs iespēja piedalīties Informācijas dienā klātienē, ir iespēja sevi interesējošos jautājumus iepriekš iesūtīt uz e-pastu jelena.polakova@lu.lv vai rakstīt tviterī @LU_Datorika un saņemt atbildi tiešraidē.

Jeļena Poļakova
Latvijas Universitātes
Datorikas fakultātes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: Jelena.Polakova@lu.lv
mob.: 26847202

LU Datorikas fakultāte:
www.df.lu.lv  
www.facebook.com/LUDatorikasfakultate
www.twitter.com/LU_Datorika

Pēdējās izmaiņas: 20.03.2013.