Vai Tu jau esi reģistrējies(-usies) E-prasmju nedēļas skaitītājā?

18.03.2013.

Latvija ir gatava, lai atklātu E-prasmju nedēļu 2013, kas norisināsies no 18.līdz 24.martam un ir organizēta European Get Online week 2013 iniciatīvas ietvaros. Eiropas E-prasmju nedēļu 2013 organizē Telecentre-Europe, kas apvieno 37 IKT nozares asociācijas no 27 Eiropas valstīm un to atbalsta Get Online Week Alliance starptautiskie IKT nozares uzņēmumi: Accenture, Liberty Global un Microsoft, kā arī Eiropas Komisija. Kopā Eiropas E-prasmju nedēļā iesaistījušās 30 valstis.

E-prasmju nedēļas aktivitātēs Latvijā iesaistījušies vairāk nekā 300 partneri: IKT nozares uzņēmumi, ministrijas, pašvaldības, skolas, bibliotēkas un nevalstiskās organizācijas. Kopā plānoti vairāk nekā 750 pasākumi 87 novados un pilsētās visā Latvijā.
Latvija līdz šim ir bijuši viena no visaktīvākajām Eiropas E-prasmju nedēļas dalībvalstīm. Lai arī 2013. gadā Latvija būtu visaktīvākā, aicinām katru, kas piedalās e-prasmju nedēļas aktivitātes, saskaitīties!

E-prasmju nedēļas laikā Get Online Week 2013 ietvaros darbosies digitālais skaitītājs-aptauja, kas ļaus tiešsaistē uzskaitīt visus E-prasmju nedēļas dalībniekus Latvijā. Dati par Latvijas dalībnieku skaitu tiks summēti arī Eiropas mērogā.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) no 18. līdz 24. martam rīko 4. Eiropas e-prasmju nedēļu, kas aptvers Eiropas Savienības valstis, kā arī plašāku Eiropu.

Preiļu novada domes IT centrs sadarbībā ar Preiļu Galveno bibliotēku un biedrību “Preiļu NVO centrs” aicina iedzīvotājus apmeklēt piedāvātos pasākumus, piedalīties dažādos konkursos, aktivitātēs un iepazīties arjaunākajām tendencēm IT nozarēs.

Par e-prasmju nedēļu, galvenās aktivitātes, konkursi, pasākumu kalendārs, programma, tiešraižu grafiks, Digitālā karte u.c. atrodami vietnē http://eprasmes.lv 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.