Noskaidroti Latgales 2013. gada atklātā čempionāta zemledus makšķerēšanā uzvarētāji

09.03.2013.

9. martā Feimaņu ezerā kārtējo gadu norisinājās Latgales atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā. Šī sporta veida cienītāju interese bija liela, jo kopā sacensībās piedalījās 11 komandas. Laiks bija labs – saulains, ar nelielu salu, un dienu uz ezera varēja izbaudīt arī līdzjutēji un ieradušies makšķernieku draugi. Lomi gan varēja būt smagāki, bet šoreiz tas noteikti nebija svarīgākais. Ikviens, kurš piedalījās, bija priecīgs par iespēju būt kopā – satikt makšķerēšanas entuziastus, pastāstīt jaunumus ‘copes’ lietās un izmēģināt savu veiksmi aizejošās ziemas makšķerēšanas aktivitātēs.

Pēc abiem čempionāta posmiem 1. vietā ar 18 punktiem ierindojās komanda Ļaudona, kurā startēja Jānis Viļevičs, Zintis Viļevičs, Raimonds Romulis un Agris Dauģis. 2. vieta sacensībās Kalsnavai. To pārstāvēja Ingars Ūdris, Viktors Ūdris, Andris Turkins un Valdis Barūklis, kopā iegūstot 22 punktus. Trešajā vietā ar 33 punktiem komanda Liarps, kuras sastāvā startēja Ēriks Tučs, Aldis Voits, Artūrs Baltais un Valdis Prancāns.

Preiļu puses vīri – Kazimirs Anspoks, Mikuss Valainis, Andris Kukors un Viktors Piļščikovs, kuri makšķerēja komandas Āķis sastāvā, ar 43 punktiem šoreiz nokļuva piektajā vietā, bet Saltupe – Ivars Bogotais, Jānis Ančevs, Bronislavs Plivda un Aivars Žugris – čempionātā bija septītie labākie, iegūstot 58 punktus kopvērtējumā.

Uzvarētāji saņēma diplomus, organizatoru sarūpētās balvas, bet noslēgumā visi pasākuma dalībnieki varēja baudīt pavārmākslas entuziasta, sacensību galvenā tiesneša Elgasta Dimanta vārīto soļanku.

Pateicamies SIA „Salmo” par atbalstu dāvanu iegādē sportistiem, Elgastam Dimantam par organizēto pasākumu, ikvienam makšķerniekam un līdzjutējam par līdzdalību.

Rezultāti (PDF) 

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.