KONKURSS – Eiropas gads 2013! Balvā – 4000 eiro!!!

27.02.2013.

2013. gads ir Eiropas pilsoņu gads, un šai tēmai par godu tiek uzsākts ikgadējais Europaeischer-Wettbewerb konkurss.

Mērķauditorija: Projektā var piedalīties interesenti, kas ir iesaistīti projektā vai vēlas uzsākt projektu par tēmu, kas skar pilsonības jautājumus vai pilsoņa identitāti.

Kategorijas/Tēmas: eTwinning projekti (kuros iesaistās ne vairāk kā 3 skolas) var pieteikties 4 kategorijās:
• Vecums: 6-9 gadi: Kaut kā atšķiramies, kaut kā esam vienādi Eiropā: izveidot video klipiņus, komiksus vai foto stāstus par ikdienas situācijām un problēmu risinājumiem.
• Vecums: 10-13 gadi: Izveido eiropieša kaimiņa profilu: Apvienota plakāta vai tīmekļa lapas izveide, kurā attēlots ideāla Eiropas pilsoņa profils.
• Vecums: 14-16 gadi: Mūsu politiskā partija: Izveidot politiskas partijas konceptu.
• Vecums: 17 -21 gadi: Eiropia – Eiropas šodiena un rītdiena: Izveidot sociālu utopiju vai nākotnes pilsētu, kas iedrošina pilsonisku sabiedrību.

Vērtēšana: Ar vērtēšanas kritērijiem var iepazīties kvalitātes sertifikātu sadaļā: http://www.etwinning.net/lv/pub/progress/awards/quality_labels.htm

Pieteikšanās gala termiņš: 2013. gada jūnijs

Balvas: 4000 eiro visiem uzvarētājiem

Resursi: Vācijas Nacionālais atbalsta dienests ir izveidojis īpašu projekta sagatavi, kurā ir lejupielādējami aktivitāšu plāni katrai vecuma grupai.

Sagatave atrodama šeit:
http://www.etwinning.net/lv/pub/collaborate/kits/detail.cfm?id=841&klang=lv&lang=lv

Konkursa mājas lapas angliskā versija pašlaik ir izstrādes stadijā, taču vāciskā versija pieejama šeit: http://www.europaeischer-wettbewerb.de/etwinning/

Avots: http://www.etwinning.net/lv/pub/news/news/european_year_2013-_european_y.htm

Pēdējās izmaiņas: 27.02.2013.