23. februārī Preilieši apgūst jaunas trases

23.02.2013.

Neskatoties uz to, ka gaisā jau jūtama pavasara elpa, distanču slēpotāji steidz visā pilnībā vēl izbaudīt slēpošanas sacensību kalendāra dažādos piedāvājumus. 23. februārī „Mailēs” Pļaviņu novada Vietalvas pagastā notika Mammadaba 19 km slēpojums, uz kurieni devās Normunds Patmalnieks un Ivars Grandāns. Jaukā diena un Pļaviņu pakalnu burvība sniedza to gandarījuma sajūtu uz ko bija cerējuši mūsu slēpotāji.

Vēl krietni lielāka slēpotāju saime taupījās svētdienai, kur Smecersila slēpošanas un biatlona sporta kompleksā notika Sport 2000- FISCHER Tautas slēpojums „Madona”, kas pulcēja aptuveni 500 dažādu paaudžu slēpotgribētājus no Latvijas malu malām. Garo 19 km distanci veica „Preiļu kraukļi” komandas slēpotāji Andis Pušņakovs, Renārs Valdonis, Austris Bogdanovs, Aivars Ukins, Leonīds Valdonis, Feoktists Pušņakovs, Kaspars Pīnups un Sandis Šķēps, kā arī preilieši Ivars Grandāns un Modris Logins. Nepaveicās Annijai Pušņakovai, kura bija spiesta izstāties salauztas slēpes dēļ. Īso 12 km distanci slēpoja Ilva Valdone, Digna Prodniece un Viktors Dudarevs un te vietā piebilst, ka noskaņojumu par iespēto šajā distance pabojāja viena tiesneša nekompetence. Bērnu slēpojumā debitēja Rūta Logina. Visi rezultāti, informācija un foto galerija interesentiem ir aplūkojama www.sportlat.lv .

Iespējams, ka daudziem slēpošanas sacensību sezona noslēgsies ar startu 2.martā Alūksnē, uz kuru iespējams paspēt arī Tev! Beigsim jūsmot par pavasara tuvošanos pa dzīvokļa logu!

Leonīds Valdonis,
sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.02.2013.